in ,

Türkiye’nin İlk Blockchain-Metaverse Expo Fuarı İstanbul’da Yapılacak

Türkiye’nin ilk Blockchain-Metaverse Expo Fuarı “Blockchain Expo World” yıl sonunda İstanbul’da yapılacak.

“Bir fuar, iki farklı evren” anlayışıyla dünyada ilk kez düzenlenecek olan fuar, dijital ortamda katılmak isteyen ziyaretçiler için eş zamanlı olarak bir metaverse’de gerçekleştirilecek.

HGR Fuarcılık tarafından yapılan açıklamaya göre, fuar 22 – 25 Aralık tarihleri ​​arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde blockchain teknolojisinin sektör paydaşlarını bir araya getirecek.

HGR Fuarcılık tarafından düzenlenecek ve 4 gün sürecek olan organizasyon, Avrupa’nın en kalabalık fuarı olma özelliğini kazanırken, aynı anda hem gerçek dünyada hem de metaverse’de yer alacak olması sayesinde dünyanın ilk fuarı olma özelliğini kazanıyor.

Metaverse, kripto para birimi, NFT, Web 3.0, Mining, DAO, DeFi ve GameFi alanlarındaki paydaşları bir araya getirecek olan fuarda dünyaca ünlü isimler konuşmacı olarak ağırlanacak.

Etkinlik, alana hizmet veren tüm ulusal ve uluslararası markaları bir araya getirecek. Dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçiler, metaverse’de fuarı sanal olarak ziyaret edebilecekler.

Büyük bir etki yaratması beklenen fuarda kripto para kazanma şansı da olacak. Birçok yatırımcı firma kripto para dağıtacak.

TRT Uluslararası Metaverse ve Yayıncılık Forumu’nda konuşan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türkiye’nin Metavese’nin inşa sürecinde tüm imkanlarıyla yer alması gerektiğini söyledi.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

MES tarafından yazıldı.

STEPN

STEPN, Kendi Multi-Chain DEX’i Olan DOOAR’ı Piyasaya Sürdü!

Do Kwon 2.7 Milyar Dolar Çaldığı İddialarını Reddediyor