in , , ,

Türkiye’de Günün En Çok Konuşulan 5 Kriptopara Projesinin Temel Analizi | 29 Kasım 2021

Kriptopara

Kriptopara piyasasında lider kriptopara birimi Bitcoin ve altcoin’ler haftaya pozitif bir başlangıç yaptı. Bugünden itibaren Türkiye’de günün en çok konuşulan kriptopara projelerini siz değerli okuyucularımız için derleyeceğiz.

CEEK VR

CEEK VR Metaverse; müzik sanatçılarını, sporcuları ve diğer dijital içerik sanat eserleri yaratıcılarını doğrudan sanal dünyalardaki hayranlarına bağlayan bir DeFi’dir. CEEK VR, birinci sınıf ortaklar için Sanal Gerçeklik (VR) deneyimlerinin çok kanallı dağıtımı için donanım ve yazılım geliştiricisi ve dağıtıcısıdır.

CEEK, CEEK Sanal Gerçeklik Platformu ve patentli kulaklıklar kullanılarak birkaç VR içeriği kanalı sağlar. CEEK VR, Universal Music, Apple, T-Mobile ve Baptist Health gibi dünyaca ünlü endüstri liderleriyle ortaklık içindedir.

Zignaly (ZIG)

Zignaly, kripto ticaret botları sahnesine çıkan nispeten yeni ama güçlü bir otomatik ticaret platformudur. Mevcut bir dizi kripto para birimi sinyal bulma hizmetiyle, bulut tabanlı platform, deneyim düzeyindeki kullanıcılara uygun olabilecek farklı seviyelerde otomasyon sağlar.

Kullanıcılar alım satım işlemlerini tamamen otomatik hale getirebilir, başkalarının alım satım stratejilerini kendi stratejileriyle birleştirebilir veya sıfırdan kendi stratejilerini oluşturup otomatikleştirebilir. Bunu, Zignaly’nin kullanmakta özgür olduğu ve kârınızdan herhangi bir kesinti yapmadığı gerçeğiyle ve kripto ticareti kârınızı en üst düzeye çıkarmak üzere güçlü bir araca sahip olabilirsiniz.

The Sandbox (SAND)

2011 yılında Pixowl tarafından başlatılan The Sandbox, kullanıcıların bir oyun biçiminde dijital varlıklar oluşturmasına, inşa etmesine, satın almasına ve satmasına olanak tanıyan blockchain tabanlı bir sanal dünyadır. Sandbox, merkeziyetsiz otonom organizasyonların (DAO) ve değiştirilemez token’ların (NFT’ler) güçlerini birleştirerek, gelişen bir oyun topluluğu için merkeziyetsiz bir platform oluşturur.

Resmi whitepaper’a göre Sandbox platformunun ana görevi, blockchain teknolojisini ana akım oyunlara başarılı bir şekilde tanıtmaktır. Platform, kullanıcıların aynı anda hem yaratıcı hem de oyuncu olmasına olanak tanıyan yaratıcı bir “oynayarak kazan” modelini kolaylaştırmaya odaklanıyor.

Bloktopia (BLOK)

Bloktopia, kripto topluluğu için benzersiz bir VR deneyimi sunacak ve kullanıcıları tek bir sürükleyici ve ilgi çekici ortamda bir araya getirecek. Bloktopyalılar; gayrimenkul sahipliği, reklam geliri, oyun oynama, ağ kurma ve çok daha fazlasıyla gelir elde edebilecekler. Dünyanın en gelişmiş gerçek zamanlı 3D Oluşturma Motorunu kullanan Bloktopia, çarpıcı görselleştirmeler ve kullanıcı deneyimi oluşturmak için bu teknolojiden yararlanacak.

Bloktopia’nın geniş kullanıcı tabanı, bir NFT mekanizması aracılığıyla gelir yaratmada paylaşma fırsatı sağlayan reklam ve sponsorluk yoluyla para kazanmaya izin verecektir. Metaverse, merkeziyetsiz ve açık kaynaklı sanal dünyadaki fiziksel ve sanal dünyalar arasındaki köprüdür. Dijital sanat, emlak ve reklam alanı gibi dijital değeri yönetmek için kriptografik protokoller ortaya çıkacaktır. Bunu gerçekleştiren kolaylaştırıcılar, uygun fiyatlı ve hızlı işlemlere izin veren Polygon Ağındaki NFT’ler olacaktır.

Roco Finance (ROCO)

ROCO, blockchain ağı aracılığıyla oyun geliştiricilerine, içerik oluşturuculara ve oyuncu topluluklarına blockchain hizmetleri sağlayan merkeziyetsiz bir GameFi platformudur. $ROCO, Roco Finance’in kendi oyun ekosisteminde ve partner oyunlarında kullanılmak üzere AVAX ağı üzerinde geliştirilmitir.

Roco Finance, gelecek vaat eden oyun projelerinin tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için hedeflenen endüstri odaklı çözümlerle çevrimiçi oyunun evrimini yönlendirmeyi planlamaktadır.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

KuCoin

Serum (SRM) KuCoin’de Listeleniyor: Serum (SRM) Nedir?

KuCoin

PolkaCity (POLC) KuCoin’de Listeleniyor: PolkaCity (POLC) Nedir?