in , , ,

Türkiye’de Günün En Çok Konuşulan 3 Kriptopara Projesinin Temel Analizi | 2 Aralık 2021

kriptopara

Kriptopara piyasasında lider kriptopara birimi Bitcoin ve altcoin’lerde güne düşüşle başladık. Bugün yine gündemimizde Türkiye’de günün en çok konuşulan kriptopara projeleri var. Gelin hep birlikte göz atalım.

Avalaunch (XAVA)

Avalanche platformu tarafından desteklenen bir Launchpad olan Avalaunch, yeni ve yenilikçi projelerin adil ve geniş dağıtıma vurgu yaparak sorunsuz bir şekilde lansmana hazırlanmasına olanak tanır.

Avalaunch

 

Avalanche topluluğuna derinden kök salmış değerleriyle, hızla genişleyen uygulama ekosisteminin uzun vadeli hedefleriyle uyumlu, kendinden emin, bilgili kullanıcılara projeler sunmayı amaçlamaktadır.

Mobox (MBOX)

MOBOX Protocol, en iyi “yield farming” DeFi’yi Gaming NFT’lerle birleştirir ve ekosistem geliştirmek için oynaması ücretsiz bir oyundur. BSC ağında yer alan MOBOX, NFT’ler için çapraz zincir ve çapraz platform işlevselliğini birleştirerek gerçek NFT birlikte çalışabilirliğini gösterir.

MOBOX, geleneksel oyuncular ve kripto aşinalığı olmayan kullanıcılar için adaptasyon engelini düşürmeyi hedefliyor. Bu aynı zamanda MOBOX ekibinin kullanıcıyı göz önünde bulundurarak MOBOX uygulamasını sıfırdan oluşturmasının nedenlerinden biridir. MOBOX Platformuna, hem mobil hem de masaüstü cihazlardan daha erişilebilir hale getirmek için Android ve iOS uygulamaları aracılığıyla da erişilebilir.

Biconomy (BICO)

BICO, 75’ten fazla dApp için kullanıcı deneyimini kolaylaştıran kurulumu kolay API’ler sağlayan bir projedir. Merkeziyetsiz webi herkese sunmayı kendilerine görev edinen girişim, kendisini bir sonraki milyarlık sermayenin kriptoya akması için gerekli eksik parça olarak görüyor.

Gelecekte internet merkeziyetsiz olacaktır ve Biconomy, temelleri kritik öneme sahip bu altyapı üzerinde duracaktır. Biconomy web3.0’ı daha kullanılabilir, birlikte çalışılabilir ve birleştirilebilir hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Merit Circle (MC) Binance’de Listeleniyor: Merit Circle (MC) Nedir?

kriptopara

Türkiye’de Günün En Çok Konuşulan 3 Kriptopara Projesinin Teknik Analizi | 2 Aralık 2021