in ,

Türkiye Motosiklet Federasyonu Token (TMFT) Nedir? Nasıl Alınır?

TMFT, Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun Bitci Teknoloji ortaklığı ile piyasaya sürdüğü bir fan tokendir. 

Ön satışı 24-26 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleşen TMFT, hayran deneyimlerinde devrim yaratmak için tasarlanmış, BRC-20 akıllı sözleşmesidir. Bu, hayranlara daha fazla erişilebilirlik ve düşük maliyetlere birçok işlev yapma imkanı sağlıyor. 

Kullanıcılarına Ne Vadediyor? 

TMFT token, kullanıcılarına özel anket ve etkinliklere katılım, dijital koleksiyon oluşturma, NFT satın alma, hayran ödülleri, görevler ve harika deneyimlerle bağlantılı oyunlaştırma ve görev özelliklerinin keyfini çıkarma imkanı sağlıyor. 

TMFT token sahipleri, izamlı ürünlerde dahil olmak üzere Bitci Taraftar Token Platformunda Türkiye Motosiklet Federasyonu ile etkileşime girerek oyuncular ile veya efsane isimler ile tanışma, birebir telefon görüşmesi, soyunma odasına giriş, VIP veya benzeri alanlarda maç izleme, imzalı resimli ürünler gibi birçok avantajlardan faydalanabiliyorlar. 

TMFT İstatistikleri 

Maksimum arzı 100 milyon olan TMFT’nin dolaşımdaki arzı ise 40 milyondur. TMFT’nin bugüne kadar gördüğü en yüksek seviye olan 0,022 dolar seviyesini 6 Ekim 2022’de görürken en düşük seviyesini ise 0,0026 ile 31 Ağustos 2022’de gördü. 

TMFT Nasıl Alınır? 

TMFT token almak oldukça basit. TMFT tokeni Bitci.com üzerinden kolayca alıp satabilir ve elinizde tutabilirsiniz. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Synquote Nedir?

Bitcoin Fiyatında Yön Nereye?