içinde ,

Türkiye Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Binance Kurucusu CZ İle Ne Konuştu?

Türkiye, Binance

Türkiye Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Binance kripto borsasının kurucu ve CEO’su Changpeng Zhao ile bir video konferans toplantı düzenlediğini twitter hesabı üzerinden duyurdu. 

Bakan Nebati, görüşmeyi Twitter üzerinden duyururken Blockchain ekosistemi ve kripto varlıklar konusunda değerlendirmeler yaptıklarını dile getirdi. Video konferans görüşmesine Changpeng Zhao ile birlikte Binance borsasının 2022 Mart ayında Asya Bölge Sorumlusu görevine getirilen Gleb Kostarev’in de katıldığı görüldü.

Her iki taraf da toplantının ayrıntılarına girmemiş olsa da, Türkiye’nin birçok Binance müşterisine ev sahipliği yaptığı biliniyor. Web analiz firması Similarweb’den alınan veriler, Türkiye’nin Binance kripto para borsasının bir numaralı trafik kaynağı olduğunu gösteriyor.

Binance kurucu ve CEO’su Changpeng Zhao’da Nureddin Nebati’nin tweet’ini alıntılayarak Türk Bayrağı sembolü olan bir emoji paylaştı.

Türkiye Maliye Bakanı Nureddin Nebati ve Binance kripto borsasının CEO’su Changpeng Zhao arasında geçen konuşmanın detayları henüz bilinmiyor. Türkiye’nin kripto ile ilgili yasalar üzerinde çalıştığını da belirtmekte fayda var.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

KoinSaati İçerik Editörü

FED

FED Faiz Kararı Ne Olacak?

Cardano (ADA) ile İlgili Öne Çıkan 7 Özellik