in ,

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 9 Mayıs 2023

Kripto para piyasasındaki gelişmeler hız kesmeden devam ederken Türk kripto fenomenlerinin gündemi de bu gelişmelerden etkileniyor. Bu yazımızda, sizin için seçtiğimiz 5 fenomen üzerinden son günlerdeki gündem konularını değerlendirdik.

Şirin Baba

Kriptoya dair popüler konuları mercek altına alarak takipçilerini bilgilendiren fenomen, bu hafta gündem olan konulara değindi. Anlık gelişmeleri profilinde paylaşarak takipçilerini haberdar etti. Her hafta olduğu gibi Bitcoin fiyatına dair değerlendirmelerde bulundu.

KriptoFati

Kripto fenomeni, hafta boyunca piyasanın durumu hakkında düşüncelerini paylaşmaya devam etti. Güncel gelişmeleri takip eden fenomen yapay zeka alanında yer alan projelere dair değerlendirmelerde bulundu.

Bratuu

Kripto ekosisteminin her alanına hitap eden fenomen, bilgi flood’ları paylaşarak takipçilerini aydınlatmaya devam ediyor. Bratuu, ekosisteme dair projelere ve kavramlara değinerek takipçilerine bilgilendirici flood’lar paylaştı.

Üstad Splinter

Üstad Splinter, kripto dünyasının her alanına hitap eden paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Üstad Splinter bu hafta, çeşitli projeleri mercek altına alarak takipçilerini bilgilendirdi. Kripto ekosisteminde yer alan yenilikleri güncel olarak takip eden fenomen, BRC20 coinleri hakkında değerlendirmede bulundu.

Memecoinlerin kripto gündemine oturmasının ardından şu yorumda bulundu:

“Doge, Shiba, Floki gibi büyük topluluğu olan ve memecoin olmanın dışında da bir şeyler yapabilen coin’ler ekosisteme destek veriyor
ama memecoin’lerin geri kalanının bir işlevi, olayı yok.”

Smart Contract

Kripto alanında bilgilendirici paylaşımlar yapan Smart Contract, güvenlik konusuna uzun zamandır dikkat çeken fenomen son paylaşımlarında bu konuya değindi. Blockchain projelerinin tercih geleneksel denetim firması olan Certik yerine alternatif olabilecek kaynakları paylaştı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

kripto, hack, zincir

Cetus Ön Satışı Duyurdu

Bitcoin (BTC) Fiyatında Rüzgar Hangi Yöne Esiyor?