Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 9 Ekim 2023

Kripto para piyasasındaki gelişmeler hız kesmeden devam ederken Türk kripto fenomenlerinin gündemi de bu gelişmelerden etkileniyor. Bu yazımızda, sizin için seçtiğimiz 5 fenomen üzerinden son günlerdeki gündem konularını değerlendirdik.

Şirin Baba

Kriptoya dair popüler konuları mercek altına alarak takipçilerini bilgilendiren fenomen, bu hafta gündem olan konulara değindi. Anlık gelişmeleri profilinde paylaşarak takipçilerini haberdar etti. Her hafta olduğu gibi Bitcoin fiyatına dair değerlendirmelerde bulundu. Çeşitli projelerin çalışmalarını değerlendirdi.

Üstad Splinter

Üstad Splinter, kripto dünyasının her alanına hitap eden paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Üstad Splinter bu hafta, çeşitli projeleri mercek altına alarak takipçilerini bilgilendirdi. “Yapay zeka projeleri artarken, geleceğin teknolojisi internet of things iot projelerini de es geçmeyin.” diyerek takipçilerinin dikkatini kripto endüstrisindeki yeni alanlar üzerine çekti.

Bratuu

Kripto ekosisteminin her alanına hitap eden fenomen, bilgi flood’ları paylaşarak takipçilerini aydınlatmaya devam ediyor. Bratuu, ekosisteme dair projelere ve kavramlara değinerek takipçilerine bilgilendirici flood’lar paylaştı. Telegram aracılığıyla bilgi kanalı da açan ve oradan bilgi paylaşımları yapan Bratu, son olarak ise Chirpley projesi üzerinde gerçekleştirilen gelişmelere değindi.

Cihan0x.ETH

Cihan0x.eth, hafta boyunca piyasanın durumu hakkında düşüncelerini paylaşmaya devam etti. Güncel gelişmeleri takip eden fenomen çeşitli projelere dair değerlendirmelerde bulundu. Kendi portföy durumunu ve coinlerin yüzdelik paylarını paylaşan fenomen takipçilerine çeşitli değerlendirmeler sundu.

Son olarak ise “Boğa sezonunda DeFI bence yine çok önemli olacak. Özellikle Arbitrum üzerindeki platformların aktif olacağını düşünüyorum.” diyen Cihan0x.eth takipçileriyle bilgilendirici bir flood paylaştı.

Crypto Legolas

Crypto Legolas, haftaya piyasayı değerlendirdiği ve kripto endüstrisinde yaşanan gelişmeleri ele aldığı paylaşımlarıyla başlangıç yaptı. Böylelikle fenomen, kripto dünyasının farklı alanlarına dikkat çekmeye devam ediyor. Bu hafta kilidi açılacak tokenler ve kilit açılım değerlerini liste halinde takipçileriyle paylaşan Crypto Legolas, Bitcoin’in piyasa üzerindeki etkisini ele aldı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Kripto Ekosisteminde Güncel Gelişmeler