içinde

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 8 Mayıs 2022

Kripto para piyasasındaki gelişmeler hız kesmeden devam ederken, Türk kripto fenomenlerinin gündemi de bu gelişmelerden etkileniyor. Bu yazımızda, sizin için seçtiğimiz 5 fenomen üzerinden son günlerdeki gündem konularını değerlendirdik.

Kriptofati

KriptoFati, Bitcoin hakkında analizlerine yenilerini ekleyerek takipçileriyle paylaştı. Juice coin sayfasından paylaşılan bir videoyu alıntılayarak Juice hakkında değerlendirmelerde bulundu. Move to earn projeleri hakkında düşüncelerine yer veren Kriptofati, SWEAT yeni token ekonomisini de barındıran litepaperın yayınlandığı videoyu hesabından paylaştı.

Bratu

Bratu, herkesin heyecanla beklediği Fed faiz kararları sonrası borsada yaşanan gelişmeleri bir grafikle paylaştı. En popüler metaverse projelerinden biri olan Ceek VR’in ne olduğu, hakkında bilinmesi gerekenleri açıkladığı detaylı bir tweet dizisi yayınladı. Bitcoin ile ilgili analizler yaparak çeşitli grafikler paylaştı.

Hız, güvenlik ve merkeziyetsizlik üçlemesine yeni bir alternatif olarak oluşturulmuş bir blockchain olan Algorand’ın ne olduğu hakkında bilgilendirici paylaşımlar yaptı. PancakeSwap’ta yaşanabilecek hataları ve bu hatalara çözümleri tweet dizisinde listeledi.

Lupo.eth

Kraken Exchange hesabından yapılan paylaşımı kendi sayfasına ekleyen lupo.eth, NFT alanında yaşanan gelişmeleri değerlendirdi. ApeCoin hakkında yaşanan gelişmelere değindi.

Paradator

Bitcoin’de yaşanan gelişmelerin ardından değerlendirmeler yapan Paradator, piyasa hakkındaki analizlerini grafikler ile destekledi.

Tobbykitty.eth

Tobbykitty.eth, Türkçe olarak kaleme aldığı en kapsamlı PoW ve PoS rehberini kendi hesabından kullanıcılarıyla paylaştı. Piyasayla ilgili analizlerini grafikler kullanarak açıkladı. HOP token ile ilgili yeni gelişmelere değindi.

Bu da ilginizi çekebilir: Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 4 Mayıs 2022

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Uluslararası İlişkiler Bölümü öğrencisi. KoinSaati içerik yazarı.

IDO Pazarlama Stratejileri

Instagram’a NFT Desteği! Hangi Ağları Destekleyecek?