Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 27 Ekim 2023

Kripto para piyasasındaki gelişmeler hız kesmeden devam ederken Türk kripto fenomenlerinin gündemi de bu gelişmelerden etkileniyor. Bu yazımızda, sizin için seçtiğimiz 5 fenomen üzerinden son günlerdeki gündem konularını değerlendirdik.

Kerim Kalender

Kripto paraların vergilendirilmesi adına çalışmalara başlanması Kerim Kalender’in paylaşımlarında yer aldı. FED kararlarını değerlendiren fenomen, açıklamalar sonrası piyasa için ön görülerini paylaştı. Bu hafta Bitcoin cephesinde yaşanan yükselişi ve sonrasında diğer varlıklarda yaşanan yükselişi değerlendirdi.

Floki

Floki kripto endüstrisinde yaşanan gelişmeleri değerlendirdiği paylaşımlara devam etti. Çeşitli varlıkları değerlendiren fenomen, DOT, CYBER, UNI gibi varlıkların analizlerine yer verdi. CYBER için “Binance, $CYBER’a yatırım açıkladı,token ayı görmeden boğaya giderse büyük potansiyel..” dedi.

Üstad Splinter

Üstad Splinter, kripto dünyasının her alanına hitap eden paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Üstad Splinter bu hafta, çeşitli projeleri mercek altına alarak takipçilerini bilgilendirdi. Gündeme dair düşüncelerine yer veren fenomen, piyasa hakkında düşüncelerini paylaştı.

Kripto Messi

Kripto Messi, geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu hafta da takipçileriyle analizlerini ve yorumlarını paylaşmaya devam etti. Bitcoin analizlerini anlık olarak güncelleyen fenomen, analizlerini grafiklerle destekledi. Bununla birlikte diğer varlıklar üzerine de analizlerde bulunan fenomen paylaşımlarını çeşitlendirdi.

Doruk Tiryaki

Takipçileriyle çeşitli analizler paylaşarak etkileşimde bulunan fenomen Ekim ayının son günlerinde de analizlerine devam etti. Bitcoin gölgesinde görüntüsünü beğendiği altcoin’leri takipçileriyle paylaştı. Piyasadaki Layer-1’ler hakkında değerlendirmede bulundu.

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

DeFi Cüzdanı Nedir ve Doğru Cüzdan Nasıl Seçilir?

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Fiyat Analizi