Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 24 Ekim 2023

Kripto para piyasasındaki gelişmeler hız kesmeden devam ederken Türk kripto fenomenlerinin gündemi de bu gelişmelerden etkileniyor. Bu yazımızda, sizin için seçtiğimiz 5 fenomen üzerinden son günlerdeki gündem konularını değerlendirdik.

Üstad Splinter

Üstad Splinter, kripto dünyasının her alanına hitap eden paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Üstad Splinter bu hafta, çeşitli projeleri mercek altına alarak takipçilerini bilgilendirdi. Gündeme dair düşüncelerine yer veren fenomen, piyasa hakkında düşüncelerini paylaştı. Çeşitli varlıkların hızlı yükselişi Üstad Splinter’ında odak noktasındaydı.

 

Crypto Legolas

Crypto Legolas, haftaya piyasayı değerlendirdiği ve kripto endüstrisinde yaşanan gelişmeleri ele aldığı paylaşımlarıyla başlangıç yaptı. Böylelikle fenomen, kripto dünyasının farklı alanlarına dikkat çekmeye devam ediyor. RWA projelerine hep dikkat çeken Crypto Legolas, “$RIO ve $PROPC sessiz ve derinden ilerlemeye devam ediyor. #RWA projeleri önemli. Hatta çok önemli” diyerek takipçilerine hatırlatma geçti.

Bratuu

Kripto ekosisteminin her alanına hitap eden fenomen, bilgi flood’ları paylaşarak takipçilerini aydınlatmaya devam ediyor. Bratuu, ekosisteme dair projelere ve kavramlara değinerek takipçilerine bilgilendirici flood’lar paylaştı. Telegram aracılığıyla bilgi kanalı da açan ve oradan bilgi paylaşımları yapan Bratu, son olarak ise Chirpley projesi üzerinde gerçekleştirilen gelişmelere değindi.

Cihan0x.ETH

Cihan0x.eth, hafta boyunca piyasanın durumu hakkında düşüncelerini paylaşmaya devam etti. Güncel gelişmeleri takip eden fenomen çeşitli projelere dair değerlendirmelerde bulundu. Bilgilendirici floodlar paylaşarak takipçilerine piyasa hakkında bilgiler aktardı. Çeşitli varlıklar yükselişe geçerken fenomenin odak noktasında Bitcoin’in yaşadığı hareketlilik vardı.

Şirin Baba

Kriptoya dair popüler konuları mercek altına alarak takipçilerini bilgilendiren fenomen, bu hafta gündem olan konulara değindi. Anlık gelişmeleri profilinde paylaşarak takipçilerini haberdar etti. Her hafta olduğu gibi Bitcoin fiyatına dair değerlendirmelerde bulundu. MINA projesindeki hareketliliği önceden öngörebilen fenomen konuya dair düşüncelerini takipçileriyle paylaştı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Santiment Nedir ve Ne İşe Yarar?

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Fiyat Analizi