içinde

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 22 Haziran 2022

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 22 Haziran 2022

Kripto para piyasasındaki gelişmeler hız kesmeden devam ederken, Türk kripto fenomenlerinin gündemi de bu gelişmelerden etkileniyor. Bu yazımızda, sizin için seçtiğimiz 5 fenomen üzerinden son günlerdeki gündem konularını değerlendirdik.

Rookie

Rookie haftaya Bitcoin $BTC teknik analiz ve yorumları ile başladı. Bitcoin için tepki beklediği seviyeyi paylaşırken öte yandan FED’in faiz oranlarını 75 baz puan artırması haberine değindi. Bu haberin ardından volatilitenin yüksek olacağını yorumladı. Son olarak bir önceki ayı döngüsü ile içinde bulunduğumuz kripto para piyasa durumunu ele aldı. Bitcoin fiyat tahminini de paylaşımına ekledi.

KriptoFati

KriptoFati haftaya USDN ve USDD peg’lerinin bozulması haberi ile başladı. Bu olayın piyasada panik havasına sevk ettiğini yorumlarken Avalanche ekosistemindeki projelerin performanslarıyla ilgili bir infografiği alıntıladı. Son olarak Bitcoin fiyat tahminini takipçileri ile paylaştı.

Erhan Ünal

Erhan Ünal haftaya FED’in faiz oranlarını 75 baz puan artırması haberi ile başladı. Takipçilerine anket aracılığıyla çeşitli sorular yöneltirken Bitcoin’in güncel fiyatını değerlendirdi. Son olarak volatilitenin yüksek olduğu zamanlarda büyük zaman dilimlerindeki kapanışları takip etmenin daha faydalı olacağı notunu düştü.

ErkanG

ErkanG haftaya, küresel piyasaları ve kripto para piyasasını yorumlayarak başladı. Kriz zamanlarında riskli varlıklardan çıkışların olmasının ve nakite geçişin normal olduğunu belirtirken son olarak Coinbase listelenmelerini paylaştı.

Paradotor

Paradotor haftaya Bitcoin fiyat analizi ve yorumu ile başladı. Bitcoin’in ATH zamanını ve şu anı kıyaslarken öte yandan Bitcoin için kırılım seviyelerini belirtti.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Solana Tasfiyeden Son Anda Kurtuldu!

Stablecoin Hakimiyeti Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinde!