içinde

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 22 Ağustos 2022

Kripto para piyasasındaki gelişmeler hız kesmeden devam ederken Türk kripto fenomenlerinin gündemi de bu gelişmelerden etkileniyor. Bu yazımızda, sizin için seçtiğimiz 5 fenomen üzerinden son günlerdeki gündem konularını değerlendirdik.

KriptoFati

KriptoFati, bu haftaya Bitcoin analizi ile başladı. Hafta boyunca kripto kullanıcıları için çeşitli etkinlikler paylaşan KriptoFati, kripto piyasasındaki son gelişmeleri değerlendirdi. Haftaya Bitcoin grafikleri paylaşmaya devam eden KriptoFati, Bitcoin için fiyat tahminlerinde bulundu. Binance Futures’in referans komisyonlarını BNB olarak ödemeye başlamasını değerlendirdi.

Barış Kardeş

Barış Kardeş, bu haftaya Acala Network’te yaşanan son gelişmeleri değerlendirerek başladı. Glassnode’dan Short-Term Holder (STH) kar/zarar oranını gösteren bir grafik paylaştı. Haftaya Bitcoin on-chain analizi içeren detaylı bir flood ve Bitcoin fiyat analizi ile devam etti. Son olarak Ethereum grafiği üzerinden ETH fiyat analizini yorumladı.

Doruk Tiryaki

Doruk Tiryaki, bu haftaya Bitcoin fiyatını değerlendirerek başladı. Paylaşımlarına ETH grafiği ve fiyat analizi ekleyerek devam etti. Kripto piyasası için likiditenin önemini vurguladı. Çeşitli grafikler paylaşarak genel kripto piyasasını değerlendirdi. FOMC (Bowman) açıklamalarının kısa dönem kripto piyasası yönü için belirleyici olabileceğinden bahsetti.

Kripto Messi

Kripto Messi, bu hafta Bitcoin fiyatını değerlendirerek çeşitli grafikler paylaştı. BTC grafikleri üzerinden genel kripto piyasasını değerlendirerek görüşlerini dile getirdi. ABD borsaları ve Bitcoin arasındaki ilişkiyi detaylı bir şekilde inceleyerek bir tweet dizisi paylaştı.

Tarık Eroğlu

Tarık Eroğlu, bu hafta boyunca Bitcoin analizleri paylaşarak genel kripto piyasasını değerlendirdi. Bazı dönemlerde fiyat ortalamalarının destek ve direnç olarak çalıştığını ve kullanılması gerektiğinden bahsetti.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Nergis Kartal tarafından yazıldı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde İngilizce Matematik bölümü öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

TrustFi Haftalık Raporu: 15 – 21 Ağustos

Moonbeam (GLMR) Nasıl Stake Edilir?