in ,

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 2 Ağustos 2023

Kripto para piyasasındaki gelişmeler hız kesmeden devam ederken Türk kripto fenomenlerinin gündemi de bu gelişmelerden etkileniyor. Bu yazımızda, sizin için seçtiğimiz 5 fenomen üzerinden son günlerdeki gündem konularını değerlendirdik.

Şirin Baba

Kriptoya dair popüler konuları mercek altına alarak takipçilerini bilgilendiren fenomen, bu hafta gündem olan konulara değindi. Anlık gelişmeleri profilinde paylaşarak takipçilerini haberdar etti. Her hafta olduğu gibi Bitcoin fiyatına dair değerlendirmelerde bulundu. Çeşitli projelerin çalışmalarını değerlendirdi.

Üstad Splinter

Üstad Splinter, kripto dünyasının her alanına hitap eden paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Üstad Splinter bu hafta, çeşitli projeleri mercek altına alarak takipçilerini bilgilendirdi. Kaspa projesi hakkında düşüncelerini aktaran fenomen, “Kaspa çok iyi bir proje. Ancak şu an ayı piyasasındayız
ve şu an marketcap’i 800 milyon dolardan fazla.” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

“Öngörü= Deneyim+ veri. Deneyimi geçmiş boğalardan elde ettik, veriler ise önümüzde.” diyen fenomen “Bir sonraki boğanın hikayesi ne olacak?” başlıklı flood paylaştı.

tobbykitty.eth

tobbykitty.eth bu hafta, kripto endüstrisinde yaşanan gelişmeleri değerlendirdiği paylaşımlara devam etti. “pETH <> ETH pool’u hack’lendi. 7 Ether’e 44 pETH aldım. 20 Ether’e yuvarladım. CRV <> ETH pool’u hacklendi.” şeklinde paylaşım yapan fenomen konuya dair detaylı açıklamada bulundu.

KriptoFati

Kripto fenomeni, hafta boyunca piyasanın durumu hakkında düşüncelerini paylaşmaya devam etti. Güncel gelişmeleri takip eden fenomen takipçilerine sorular yönelterek nabız yokladı. KriptoFati ortada bir altcoin boğasının olmadığını, sadece pump dump yapan shitcoin’ler olduğunu, bu sebeple piyasayı sessizce izlemeye devam ettiğini belirtti. 

0xDogan.eth

0xDogan.eth, kripto dünyasının farklı alanlarına dikkat çekmeye devam ediyor. Fenomen, Trusted Execution Environment konusu hakkında bilgilendirici flood paylaştı. Son zamanlarda piyasaya damga vuran hack olaylarına ve projelere değindi.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Kripto Para Piyasasında Günün Öne Çıkan Gelişmeleri

Ethereum (ETH) Fiyatındaki Düşüş Devam Eder mi?