in ,

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 19 Mart 2023

Kripto para piyasasındaki gelişmeler hız kesmeden devam ederken Türk kripto fenomenlerinin gündemi de bu gelişmelerden etkileniyor. Bu yazımızda, sizin için seçtiğimiz 5 fenomen üzerinden son günlerdeki gündem konularını değerlendirdik.

Şirin Baba

Kriptoya dair popüler konuları mercek altına alarak takipçilerini bilgilendiren fenomen, bu hafta gündem olan konulara değindi. Kripto dünyasında yaşanan önemli gelişmeleri anlık olarak kendi sayfasında paylaşmaya devam etti. Paylaşımlarında Bitcoin fiyatındaki dalgalanmalar, Kaspa projesi, Ethereum güncellemesine ağırlık verdi.

KriptoFati

Kripto fenomeni, hafta boyunca piyasanın durumu hakkında düşüncelerini paylaşmaya devam etti. Güncel gelişmeleri takip eden fenomen Bitcoin fiyatındaki yükselişe dikkat çekti. “Yaşanan banka krizleri sonrası kripto varlıklarımı DeFi cüzdanlarına dağıtıyorum.” diyen KriptoFati, kullandığı cüzdanlara dair deneyimlerini paylaştı.

Bratuu

Kripto ekosisteminin her alanına hitap eden fenomen, bilgi flood’ları paylaşarak takipçilerini aydınlatmaya devam ediyor. Bratuu, ekosisteme dair projelere ve kavramlara değinerek takipçilerine bilgilendirici flood’lar paylaştı. Arbitrum airdrop’u hakkında detaylara değinen fenomen, yaklaşan airdroplar hakkında da paylaşımlar yaptı.

Smart Contract

Kripto alanında bilgilendirici paylaşımlar yapan Smart Contract, Mart ayı itibarıyla benzer paylaşımlara devam etti. Güvenlik konusuna uzun zamandır dikkat çeken fenomen son paylaşımlarında bu konuya değindi.

Ori

Kripto dünyası hakkında düşüncelerini paylaşan Ori, çeşitli alanlara dikkat çekti. Silicon Valley Bank’a para yatıranların paralarının tamamının ödeneceğini kendi kullanıcılarına aktardı.USDC’nin CCTP token köprüsünün son kullanıcı açısından en güvenli seçenek olacağını söyleyen fenomen, USDC’nin düzeltilmesine dair içerik paylaştı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Floki Inu (FLOKI) Binance’te Listelenecek mi?

Bitcoin (BTC) Fiyatı Yükselmeye Devam Ediyor