içinde

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 18 Mayıs 2022

Kripto para piyasasındaki gelişmeler hız kesmeden devam ederken, Türk kripto fenomenlerinin gündemi de bu gelişmelerden etkileniyor. Bu yazımızda, sizin için seçtiğimiz 6 fenomen üzerinden son günlerdeki gündem konularını değerlendirdik.

Rookie

Rookie bu hafta piyasadaki gelişmeleri ele aldı. Terra (LUNA) cephesinde yaşanan gelişmeler hakkında analizlerine devam etti. Yaptığı analizleri grafikler ile destekleyen Rookie,  AVAX’ın piyasadaki durumu hakkında uzun ve kısa vadede değerlendirmelerde bulundu. Piyasada yaşanan değişimlerin altcoinleri etkilediğini belirtti.

Crypto Bull’s

Crypto Bull’s, Bitcoin hakkında analizlerine yenilerini ekleyerek takipçileriyle paylaştı. Bitcoin’de düşüsün hala devam ettiğini aktaran Crypto Bull’s piyasadan ciddi nakit çıkışlarının olduğunu ekledi. FIL, GALA, MANA’nın dahil olduğu birkaç altcoini incelediği bir tweet dizisi paylaştı. Değerlendirmelerini grafikler ile destekledi.

 

tobbykitty.eth

tobbykitty.eth bu hafta da takipçilerine bilgilendirici tweetler paylaşmaya devam etti. Tether hakkında düşüncelerine yer verdiği tweetinde Tetherin piyasadaki değişimi hakkında analizde bulundu. Merkeziyetsizlik kavramının piyasada tam anlaşılmadığını düşünen tobbykitty.eth, Bitcoinin fiyatının dalgalanmasının merkeziyetsiz yapısıyla alakalı olmadığının altını çizdi. AVAX hakkında fikirlerine yer verdi.

KriptoFati

KriptoFati, Bitcoin hakkında analizlerine yenilerini ekleyerek takipçileriyle paylaştı. Solana projelerinin platformlarında başlatılmasına yardımcı olmak hedefiyle ortaya çıkan Solr’nin kötü yönetildiğine değindi. Piyasanın stabil olmadığına ve çeşitli nedenlerle bu dengelerin değişebileceğine dikkat çekti.  Elrond ağının yerel kripto para birimi olan EGLD coini  hakkında düşüncelerine yer verdi.

Lupo.eth

Bu hafta lupo.eth piyasa hakkında düşüncelerini aktardı. Solana blockchain’inde yer alan alan STEPN’in hakkında analizlerini paylaştı.

Paradotor

Paradotor’un bu hafta gündeminde piyasadaki coinler yer alıyordu. REEF, NWC ve FLM gibi coinlerin değerlendirmesini ve analizini yaptı. Defi ve Web3 projeleri hakkında fikirlerini takipçileriyle paylaştı. Paylaşım yaptığı tweet dizisinde Defi projelerinden CRV, REEF, FLM ve web3 projelerinden HOT, CSPR, GRT, ENS’in yer aldı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Altın, Brent Petrol ve Gümüş Teknik Analizleri | 18 Mayıs 2022

Tether

Tether (USDT)’nin Dolaşımdaki Arzı 7 Milyar Dolar Azaldı!