in ,

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 17 Ekim 2022

Kripto para piyasasındaki gelişmeler hız kesmeden devam ederken Türk kripto fenomenlerinin gündemi de bu gelişmelerden etkileniyor. Bu yazımızda, sizin için seçtiğimiz 5 fenomen üzerinden son günlerdeki gündem konularını değerlendirdik.

KriptoFati

KriptoFati haftaya takipçilerine anketler yönelterek başladı. Çeşitli projelere ve projelerin özelliklerine değinen KriptoFati, ayı piyasasında panikle işlem yapmak yerine adet artırmak adına stake etmenin önemli olduğunun altını çizdi.

HeathleyETH

Heathley, müzik NFT‘lerinde öncü niteliğindeki projelerin yeni koleksiyonlarını tanıtarak haftaya başladı. Ayı piyasasına rağmen yaptığı işlemleri sıralarken kripto piyasasının stresinin fazla olduğunu ancak NFT piyasasının topluluk tarafı ve düşük stresiyle mutlu bir hayat verdiğini belirtti. Son olarak paylaşımlarına NFT piyasasının henüz yolun çok başında olduğunu ekledi.

0xCfloki

Floki haftaya kriptoda haftalık gelişmeleri anlatan detaylı bir tweet dizisini alıntılayarak başladı. Medium makalelerin kriptoda bir kütüphane yerini aldığını belirtirken son olarak çeşitli kripto para projelerinde fiyat beklentilerini paylaşımlarına ekledi.

Smart Contract

Smart Contract haftaya 600 milyon dolarlık son bridge saldırısının nedeninin Merkle Tress’in çalışma şekli olduğunu ve saldırıdaki Merkle Tress’in nasıl çalıştığı ile ilgili özet bir flood’u paylaşarak başladı. “Blockchain’i keşfe çıktıysanız kriptografiyi anlamadan olmaz”  sözüyle paylaşımlarına devam eden Smart Contract, Flashloan’ı da (Flaş Krediler) açıkladı.

tobbykitty.eth

Tobby Kitty haftaya Google’ın Ethereum cüzdan bakiyelerini göstermeye başladığı haberini paylaşıp yorumlayarak başladı. Ayı piyasasını yaşadığımız bu dönemde Bogota’da herkesin sunumlara katılıp, öğrenip destek verdiğini paylaşımlarına ekledi.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Stop Loss ve Take Profit Emirleri Ne İşe Yarar?

Bitcoin (BTC) Yeni Haftaya Pozitif Başladı | Güncel Teknik Analiz