Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 15 Kasım 2023

Kripto para piyasasındaki gelişmeler hız kesmeden devam ederken Türk kripto fenomenlerinin gündemi de bu gelişmelerden etkileniyor. Bu yazımızda, sizin için seçtiğimiz 5 fenomen üzerinden son günlerdeki gündem konularını değerlendirdik.

Şirin Baba

Kriptoya dair popüler konuları mercek altına alarak takipçilerini bilgilendiren fenomen, bu hafta gündem olan konulara değindi. Bitcoin’in düşüşüne yönelik “$XRP Dominasyonunun artmasıyla #BTC  deki para #ripple’ye aktı ve dolayısıyla Bitcoin düştü.” değerlendirilmesinde bulundu.

Üstad Splinter

Üstad Splinter, kripto dünyasının her alanına hitap eden paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Üstad Splinter bu hafta, çeşitli projeleri mercek altına alarak takipçilerini bilgilendirdi. Daha önce piyasaya karşı yaptığı ön görülerini karşılaştırarak takipçileriyle paylaştı.

tobbykitty.eth

tobbykitty.eth bu hafta, kripto endüstrisinde yaşanan gelişmeleri değerlendirdiği paylaşımlara devam etti. Ethereum üzerine değerlendirmelerde bulunan fenomen, takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Takipçilerinden gelen talep üzerine Account Abstraction konusuna değindi, bilgilendirici bir flood paylaştı.

0xDogan.eth

0xDogan.eth, kripto dünyasının farklı alanlarına dikkat çekmeye devam ediyor. Fenomen, ilerleyen süreçte paylaşacağı ve bu aralar yoğunlaştığı konuları takipçileriyle paylaştı. Zamanında Aptos’un tokenomics’ine kısa bir yazı yazan fenomen, şimdi ise Ethereum tokenomics’i üzerine bir floor paylaştı.

Smart Contract

Kripto alanında bilgilendirici paylaşımlar yapan Smart Contract, genel olarak kripto alanındaki güvenlik konusuna değindi.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Haftanın Öne Çıkan IDO’ları

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Fiyat Analizi