içinde

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 13 Nisan 2022

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 13 Nisan 2022

Kripto para piyasasındaki gelişmeler hız kesmeden devam ederken Türk kripto fenomenlerinin gündemi de bu gelişmelerden etkileniyor. Bu yazımızda, sizin için seçtiğimiz 5 fenomen üzerinden son günlerdeki gündem konularını değerlendirdik.

Rookie

Rookie haftaya, yeni çıkan blockchain projelerinden ve özelliklerinden bahsederek başladı. Bununla birlikte Bitcoin hakkında teknik analiz ve yorumları ile takipçilerine çeşitli bilgiler sundu. Çeşitli metaverse projelerine değinirken son olarak hafta içinde, Bitcoin ile alakalı düşüncelerini paylaşmaya devam etti.

Kerem Muçe

Kerem Muçe’nin bu hafta gündeminde, Bitcoin ve altcoin teknik analiz ve yorumları yer aldı. Bitcoin hakkında oluşabilecek senaryoları ve kabaca yol haritalarını paylaşırken öte yandan önemli olanın, en optimum senaryoyu bulmak ya da seçenekleri aza indirmek olduğunu belirtti. Son olarak yeni çıkan projelerden ve o projelerin listelenme haberlerinden bahsetti.

KriptoFati

KriptoFati haftaya, Bitcoin konferansı ile ilgili içerik paylaşımlarıyla başladı. Bununla birlikte yeni çıkan blockchain projelerinden ve özelliklerinden bahsetti. Son olarak çeşitli yerlerde blockchain, NFT, play-to-earn hakkında konuşmalar yaparken yayın linklerini de takipçileri ile paylaştı.

0xcFloki.eth

Floki’nin bu haftaki gündeminde LayerZero ve OmniChain NFT’ler vardı. Öte yandan çeşitli airdrop etkinliklerine değindi. Stepn $GMT token’den ve move-to-earn trendinden bahsederken kripto dünyasının geniş olduğunun ve yakında bu tarz projelerin sayısının artabileceğinin altını çizdi.

lupo.eth

lupo.eth haftaya yeni çıkan blockchain projelerinden ve özelliklerinden bahsederek başladı. Sahip olduğu NFT koleksiyonuyla ilgili çeşitli yorum ve düşüncelerini içeren tweet dizisi paylaşırken son olarak Coinbase’nin, Bored Ape Yacht Club’un üç bölümlük kısa animasyon filmini yapacağı haberini retweet etti.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

NEAR Protocol (NEAR) Ralliye mi Hazırlanıyor?

CheersLand’in Yaklaşan Legion Network IDO Duyurusu