in

Türk Kripto Fenomenleri Bu Hafta Neler Konuştu | 7 Kasım 2021

Kripto dünyası için bu hafta oldukça heyecanlı geçti. Bu hafta tüm gözler ABD Merkez Bankası’nın (FED) faiz açıklamasındaydı. FED faiz oranlarını sabit tuttu.

Metaverse projelerinin verdiği hype hala devam ederken Solana en büyük 4.kripto para birimi oldu. Bu hafta Bitcoin 60,000 USD’nin üzerinde kalmaya çalışırken globalden gelen NFT haberleriyle dolu bir haftayı geride bıraktık.

$ETH, $DOT, $CHR, $AVAX ATH’sini yenilerken Türk kripto fenomenleri neler konuşuyor? Her hafta olduğu gibi bu hafta da Türk kripto fenomenlerinin gündemini sizler için derledik.

Rookie

Rookie hafta boyunca takipçileriyle Twitter sesli de iletişim halindeydi. Hafta başında MarhabaDeFi gündemiydi. $SIN, $POLC, $GFX, $PBR, $EQX ve $LUNAPAD’i tweetlerinde ele aldı. Uzun vade Binance cüzdanını paylaştı. BTC teknik analizleriyle takipçilerini güncelledi. $GGG ön satışını ve  $PPAD whitelistini takipçileriyle paylaştı. $KING projesini düşse de tutmaya devam edeceğini belirtti. YetiSwap ekibinde Marketing Advisor olarak çalışmaya başladığını duyurdu! Takipçilerini kar realizasyonu yapmaları için uyardı.

Kerem Muçe

Kerem Muçe’nin bu hafta gündemi metaverse, NFT ve Play2Earn idi. Nike’ın metaverse adımını paylaşarak bir şeylerin hızla değişebileceğinin habercisi olduğunu belirtti. Uzun süredir anlattığı KAKA NFT World’ün markete çıkışının The DAO Maker üzerinden gerçekleşeceğini söyledi. Mobil oyun alanında yer alacak AspoWorld projesinin $ASPO tokenı için whitelist sürecinin başladığını tweet attı. “Seedify ve Paid Network IDO’ları öncesinde CryowarDev alev aldı” diye belirtti ve bu IDO’yu gündeminde tutmaya devam ediyor. Son olarak Holoride projesinin önsatıştan nasıl alınabileceğini gündemine aldı.

 

Üstad Splinter

Üstad Splinter’in $TFI bu hafta en heyecanlı paylaşımları arasındaydı. $EQX ve $CSPR’ı hodl edeceğini belirtirken aynı zamanda takipçilerini web3’ü kaçırmamaları konusunda defalarca kez uyardı. Yeni Kucoin ve Huobi gemlerini takipçileriyle paylaştı. Multichain De-Fi’lere ağırlık vermelerini söyleyerek $SOL De-Fi’lerini paylaştı. Takipçileriyle “temel analiz” saati yaparak sorularını yanıtladı. $REVV, $BORING, $EPIK, $MTV paylaşımları arasındaydı.

 

ErkanG

Odağı bu hafta NFT, Metaverse ve Play2Earn üzerindeydi. Hafta başlangıcında radarı ProjectSeedGame , HuobiVentures ve Solana Capital’in çıkartacağı proje için yatırım turundaydı. Metaverse projesi MetaDojo’yu portakalda vitaminken bulduğum proje diyerek takipçileriyle tekrar paylaştı. ErkanG, Coritecom’un ilk NFT koleksiyonunu yayınladıklarını ve yeni launchpad platformunu paylaştı. $SAND, $AXS, $ERN,$GAMEE, $RIDE gündemindeki kripto para birimleriydi. Son olarak Moonbeam Network’ün Crowdloan’ınını flood ile anlattı.

 

Lupo.ETH

Haftayı $TFI ile başlattı. Metaverse projelerini bu hafta gündemine alan Lupo.eth, Play2Earn ve NFT’lerle ilgili takipçilerine bilgilendirici tweetler attı ve Web3 projesi $ELA’yı tanıttı. $IMX’i paylaşarak Huobi Primelist’in ilerleyen günlerde çok sık duyulacağı fikrini paylaştı. Lupo.eth, Metaverse gemleri ile ilgili takipçilerini %’likleriyle güncelledi. $NINO, $SHILL, $KLO yeni odağına aldığı projeler arasında.

 Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız. 

MES tarafından yazıldı.

PlayPad

Metaverse Launchpad’i PlayPad Nedir?

Kriptopara

Finansal Kurumlardaki Haftalık Gelişmeler | 07.11.2021