Türk Kripto Fenomenleri Bu Hafta Neler Konuştu

Kriptopara, Bitcoin

Türk kripto fenomenlerinin gündemini sizlere taşımaya devam ediyoruz. Bu hafta yükselişin hakim olduğu bir piyasa bizleri karşıladı. Bitcoin genel seyrini 45,000 USD’nin üzerinde sürdürdü. Ethereum ise 3,000 USD’nin üzerinde kalıcı oldu. Peki bu hafta Türk kripto fenomenlerinin gündeminde neler vardı? Sizler için yazıya döktük.

Tobby Kitty

Tobby Kitty bu hafta da takipçilerine bilgilendirici floodlar yazmaya devam etti. Hafta boyunca Ethereum hakkında bilgi veren tweetler atan Tobby Kitty, EIP 1559 güncellemesi hakkında da takipçilerini bilgilendirdi. Son olarak blockchain teknolojisinin en mühim konularından olan ölçeklenme ve boyut problemine dair uzun bir flood yazdı.

Estamina

Estamina bu hafta NFT ve Play2earn kategorisi projelere odaklanmış görünüyor. Oyun ekonomisi konusunda bazı çözümler sunan GameFi projesine dair bir flood yayınladı.

Barış Kardeş

Piyasada Türk on-chain analisti olarak bilinen Barış Kardeş, bu hafta da on-chain analizleri konusunda hem bilgi hem de tüyo veren paylaşımlarda bulundu. Bununla beraber Bitcoin ve Ethereum on-chain analizleri ile takipçilerini sık sık bilgilendirdi.

Paradotor

Paradotor HOT ile ilgili tweetlerini ve desteğini sürdürdü. Bitcoin’de hala trendin yukarı olduğunu belirten bir tweet attı. Öte yandan bir diğer favori kriptoparası olan NWC ile ilgili tweetlerine de ekleme yaptı.

StevedaBitcoin

StevedaBitcoin bu hafta sürekli DOT tweetleri attı. DOT’u yakın takibe aldığını kullanıcılarına sıklıkla duyurdu.

ErkanG

ErkanG NFT ve Gaming projeleriyle ilgili floodlar ve bilgi verici tweetler atmaya devam etti. Öte yandan LOCGame’in yükselişini takipçilerine duyurdu. Bununla beraber yine önceden bahsettiği Lithium Finance projesinin yükselişinden de tweetlerinde bahsetti.

Kripto Messi

Kripto Messi bu hafta portföyünde ki kriptoparaları maliyet noktalarıyla beraber takipçileriyle paylaştı. Bununla beraber piyasa ile ilgili öngörülerine de devam etti.

Kerim Kalender

Kerim Kalender bu hafta piyasa ile ilgili öngörülerine devam etti. Bununla beraber DAO Maker hack olayını Ninja News’ten ilk duyuran ekip oldular.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

LOCGame

LegendsOfCrypto, NBA Yıldızı İle Küresel Bir Ortaklığı Duyurdu

Üstad Splinter

Deneyimli Analist Üstat Splinter ile Temel Analiz Soru-Cevap Etkinliği