in ,

Türk Fenomenleri Aptos Hakkında Ne Konuştu?

Yeni ve bağımsız bir proje olan Aptos, dünya çapında çok sayıda kullanıcıya güvenilir ve kullanışlı bir blok zinciri ağı sağlamaya odaklanmıştır. Aptos, Ethereum ve Solana’yı geride bırakarak Layer-1 blok zinciri olmayı hedefliyor. APT’in çoğu borsada listeleneceği haberinin ardından sosyal medyada gündem olan Aptos hakkında Türk kripto fenomenleri ne konuştu sizlere aktarıyoruz. 

Mr.Alfonso

Mr.Alfonso kripto dünyasındaki birçok proje hakkında görüşlerini sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaşıyor. Uzun zaman önce Aptos hakkında kendisine yönetilen soruları bir flood şeklinde cevaplamıştı. Hatta fenomene yöneltilen sorular arasında Aptos’un ne zaman piyasaya çıkacağı ve hangi borsalarda listeleneceği dair sorular da yer alıyordu. Sorulara yönelik öngörüde bulunan Mr.Alfonso, Aptos cephesinde yaşanan sıcak gelişmeleri değerlendirdi. 

Bratu

Sosyal medya hesabı aracılığıyla kripto evrenine ait birçok bilgiyi takipçileriyle paylaşan Bratu, bu sefer de Aptos konusunu ele aldı. Geçtiğimiz günlerde “Blockchain Ölçeklendirmesinden Sonraki Büyük İnovasyon: Aptos” başlığıyla bir flood’u takipçileriyle paylaşmıştı. “Ne düşündüğünüzü tahmin ediyorum, diğerlerinden daha ölçeklenebilir olduğunu iddia eden yeni bir akıllı sözleşme katmanı olduğunu düşünüyorsunuz ancak Aptos gerçekten çok iddialı.” diyerek takipçilerine Aptos projesinin detaylarını aktarmıştı. Yaşanan son gelişmelerden sonra Aptos Mainet’ine ilişkin paylaşımlarda bulundu.

Üstad Splinter

Aptos projesinin yayınlandığı ilk günden itibaren takipçisi olan Üstad Splinter, konuya ilişkin paylaşımlar yapmaya devam etti. Çeşitli anketler sunarak nabız yoklayan fenomen, Aptos konusunda takipçilerini uyardı. Takipçilerine piyasayı aktif takip etmelisiniz diyerek seslenen Üstad Splinter, Aptos’un orta ve uzun vadede Solana’nın gücünü kıracağını ileri sürdü. Piyasayı takip edeceğini ve konuya ilişkin düşüncelerini güncelleyeceğini belirtti. 

tobbykitty.eth

Piyasada yer alan çoğu projeye dair görüşlerini bildiren tobbykitty’in gündeminde bu sefer Aptos yer aldı. Aptos’un Solana’yı geçerek gölgede bırakacağını düşünen fenomen çeşitli örnekler üzerinden takipçilerini bilgilendirdi. Hızlı ve ucuz olduğu için Solana’nın kullanıcılar tarafından benimsendiğini ileri süren tobbykitty.eth, Aptos’un da aynı şekilde geliştiriciler için fırsatlar sunacağını belirtti.

KriptoFati

Aptos’un çoğu borsada listeleneceği haberini sosyal medya hesabından paylaşan fenomen, ayı döneminde bu kadar hype yapan projeleri genelde uzaktan izlemeyi tercih ettiğini belirtti. Diğer fenomenlerle ortak bir noktada buluşan KriptoFati, Aptos konusunda temkinli olma taraftarı. Yatırım yapmadan önce Aptos tokenomi’sini incelemeyi tercih eden fenomen, ağın nasıl çalıştığına dair verilerin de belirleyici faktörler olduğunu aktardı.

Cryptoloss

Aptos konusu gündemde değil iken Cryptoloss takipçileriyle Move ile geliştirilen bazı blockchain projelerini paylaşmıştı. Bu başlık altında ele aldığı Aptos hakkında detaylı bilgilere yer vermişti. “Detaylı araştırmasını yaptığım ve belki EVM’in yerini alabilecek projeler” başlığıyla paylaştığı tweet dizisinde Aptos’un faydalarına değinmişti. Twitter gündemine oturan Aptos hakkında ise takipçileriyle bir anket paylaştı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Liverpool FC Meta Mağazası’nda

Hangi Kripto Para Borsaları Aptos (APT) Listeliyor?