in ,

Turbo Memecoin Nedir? Nasıl Alınır?

Turbo Token, yenilikçi AI başlatması, şeffaf yaklaşımı ve özel topluluğu ile dikkat çıkıyor. Yapay zeka teknolojisini kullanarak kripto ekosistemine dahil olan Turbo token nedir ve nasıl alınır?

Ekibi ve Yatırımcıları

Turbo Token, kripto para birimi oluşturmada başka bir boyutu ele alıyor. Yapay zekanın gücünden esinlenen projenin kurucusu, çok az bir bütçe ile memecoin oluşturup piyasaya sürdü.

AI’nın yeteneklerine güvenerek geliştirilen proje, GPT-4 tarafından sağlanan tüm talimatları takip etme ve süreci belgeleme yeteneklerine sahiptir. Turbo’nun arkasında geliştirme ekibi bulunmuyor, proje topluluk odaklı ilerliyor.

Avantajları

Turbo Token, topluluk odaklı ilerleyen memecoin kullanıcılarına pek çok avantaj sunuyor. TURBO, merkeziyetsiz bir şekilde ilerliyor. Sürdürebilir büyüme, yenilik ve uzun vadeli faydayı hedefliyor.

Tokenomi

Turbo Token, Ethereum üzerine inşa edilmiş bir ERC-20 tokenidir. Akıllı sözleşme ve merkezi bir otoriteye ihtiyaç duymadan güvenli, şeffaf ve verimli işlemler sağlar. Turbo Token, adil ve başarılı bir dağıtım sağlamak için ilerler. Token ile uyumlu cüzdanlar arasında MetaMask, Trust Wallet ve ERC-20 tokenlerini destekleyen diğer cüzdanlar bulunur.

Yol Haritası

2023 yılının ilk çeyreğinde token oluşturma ve akıllı sözleşme geliştirmeye odaklandı ve Web sitesi lansmanını gerçekleştirdi. Topluluk oluşturma ve pazarlama kampanyası üzerine ayarlamalar yapıldı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

BabyDoge, Guinness Rekorlar Kitabına Girmeye Hazırlanıyor

SRC-20 Nedir?