içinde ,

TrustFi: Yaklaşan İDO Projelerine İlişkin Katılım Talimatları

TrustFi Network

TrustFi olarak, topluluğumuz için her zaman en iyisini sunmaya çalıştığımız için piyasaya süreceğimiz IDO projesi konusunda fazlasıyla iddialıyız.

İlk IDO projemiz olarak benzersiz iş modeline ve mevcut ürünlere sahip ölçeklenebilir bir GameFi Metaverse Aggregator olan CheersLand’in yoğun ilgi ve topluluk desteği aldığını görmekten mutluluk duyuyoruz. Şu anda, CheersLand Farm’ında TFI ve LP’yi stake etmek için farm pool’ların hard cap’ine ulaşıldı.

TrustFi her zaman $TFI sahiplerinin çıkarlarını ilk sıraya koymuştur. TFI, staker’ların çıkarlarını olabildiğince gözetebilmek ve TFI staker’larının CHEERS IDO tahsislerini karşılayabilmek için $CHEERS whitelist’ine katılabilme ve Tier sistemi aşağıdaki gibidir:

(1) Daha önce CheersLand’deki Farm’lara Tier sistemi olarak başarılı bir şekilde TFI veya LP Stake eden kullanıcılar, aşağıdaki gibi Maksimum Garantili Tahsisleri alacaklardır:

İpuçları: CheersLand’de IGO’ya katıldığınızda tokenları geri alırsanız whitelist’inizi kaybedeceğinizi ve önceki havuzlarda tekrar stake yapamayacağınızı lütfen unutmayın. Bu yüzden, IGO bitene kadar TFI’yi havuzda tutmaya devam etmelisiniz.

(2) TFI staker’larının maksimum miktarı alabilmelerini sağlamak için kilit açma kurallarını TFI Stakers of Tiers olarak şu şekilde ayarladık:

%8’i TGE’de açılacak, ardından her hafta kilitlerin %8’i açılacak. Tüm vestingler 12 hafta içinde tamamlanacak.

Bununla birlikte, CheersLand’in whitelist’teki oyuncuları önceki vesting planına göre yola devam edecek; ancak her biri 100$ gibi daha küçük tahsisler aldılar. Ayrıca CheersLand’de oyun oynayabilir ve oyuncu olarak whitelist’e alınmak için kendinizi Sıralama Listesine (Top100) alabilirsiniz. Whitelist’teki oyuncular için son tarih ayın 25’i TSİ 15:00’e kadar.

İpuçları: IGO gününde (28’i), kullanıcıların seçebileceği 2 IGO havuzu olacak. Biri TFI staker’ları için, diğeri ise whitelist’teki oyuncular içindir. Whitelist’te değilseniz, IGO’ya katılamayacağınızı ve yatırım yapamayacağınızı lütfen unutmayın.

Yaklaşan IDO’lar

Aralık ayının üçüncü veya dördüncü haftasında Tier sistemi ile TFI kullanan ikinci IDO projesini piyasaya sürmek üzereyiz. Ayrıntıları mümkün olan en kısa sürede açıklayacağız ve başarılı olması için elimizden geleni yapacağız.

Adalet ve sadakati esas alarak geleceğin İDO Rating ve Tier sistemini yarın açıklayacağız. Sadık holder’lara en büyük faydaları sağlayacağız.

TrustFi’nin Yaklaşan Özellikleri

Son yol haritası göre TrustFi, herkesin blokzincirini kolayca kullanma vizyonunu gerçekleştirmek için Aralık ayında bir dizi BaaS tabanlı ürünü piyasaya sürecek.

İşte TrustFi’nin Aralık ayında gelecek özellikleri:

TrustFi Booster: Pre-IDO aşamasına odaklanan ve yeni başlayanların ürün geliştirmeyi ve launchpad’lerinde resmi IDO’ları tamamlamak için fon toplamasına yardımcı olan, topluluk odaklı bir İnkübatör.

Test için tahmin edilen tarih: 5 Aralık.

Resmi lansman için tahmin edilen tarih: 12 Aralık.

TrustFi Farmer: Kripto proje müşterilerinin kendi farm pool’larını kolayca ve otomatik olarak oluşturmalarına yardımcı olan, Lisans ve sertifikaya sahip olmayan bir Farm Pool oluşturan bir platform.

Test için tahmin edilen tarih: 15 Aralık.

Resmi lansman için tahmin edilen tarih: 18 Aralık.

CoinMaker: Çoklu zincir ortamı destekleyen ve kullanıcıların standart token’lar ve NFT’ler yayınlamasına izin veren basit bir para birimi basma platformu.

Test için tahmin edilen tarih: 10 Aralık.

Resmi lansman için tahmin edilen tarih: 13 Aralık.

Gerçekten değerli blokzinciri ürünlerinin herkes tarafından erişilebilir olması ve sağlıklı bir iş modeline sahip olması gerektiğine inanıyoruz. TrustFi’nin büyümesine tanık olalım.

Kaynak: Medium – TrustFi Network

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

KoinSaati tarafından yazıldı.

Palau, İklim Dostu Ulusal Dijital Para Biriminde Ripple ile Ortak Oldu

Teknik Analiz

Crypto Bull’s ile Günün Teknik Analizleri | 26 Kasım 2021