içinde , ,

TrustFi x Mogwar Flash IDO & Partnerlik Duyurusu

TrustFi
TrustFi Flash IDO'su: Monster of God $MONX

Sevgili topluluğumuz, TrustFi olarak Idle RPG özelliklerini ve Autobattler’ı birleştiren bir NFT strateji oyunu olan Monster of God (Mogwar) ile olan yatırımımızı ve ortaklığımızı duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Monster of God, F2E yani free-to-earn bir oyun projesidir, yani oyuncular sıfır giriş engeliyle P2E (play-to-earn) mekaniğine katılabilir, yani oynamaya ve kazanmaya başlamak tamamen ücretsizdir!

TrustFi, Metaverse’in altyapı inşaatına odaklanıyor ve gelecek vaat eden GameFi girişimleri ve inşaatçılarıyla hem topluluğunu hem de erişimini büyütmeye devam ediyor. Bu nedenle, Mogwar Flash IDO’yu hepinize tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.

  • Flash IDO Tarihi: 14 Ocak 2022
  • Snapshot Tarihi: 13 Ocak 2022
  • IDO Fiyatı: $0.004
  • Toplam Tahsis: $25,000.00

Sadakat Puanı sistemi ile gerçekleşecek bu IDO’muzda en az 5,000 $TFI stake ederek garantili alım hakkına erişebilirsiniz. Kişi başına düşen tahsis ise Snapshot alındıktan sonra paylaşılacaktır.

Ayrıca, Gleam kampanyamız dahilinde referral kodunu en çok paylaşan 5 kişiye ve diğer katılımcılardan ise rastgele 45 kişiye, toplamda 50 kişiye, $25’lık alım hakkı verilecek.

Bu kampanyada yaptığınız her görev kazanma şansınızı artıracaktır. Sonuçlar ise kampanya sona erdiğinde resmi Twitter ve Telegram kanallarımızda duyurulacaktır!

Monster of God (Mogwar) Nedir?

Monster Of God, Idle RPG spesiyallerini ve Autobattler’ı birleştiren bir strateji oyunudur. Oyuncuların Monster’lar arasındaki PvP/PvE savaşları aracılığıyla Monster Soul Potion (MSP) yani Canavar Ruh İksiri kazanabilecekleri ve oyun içi turnuva ödülleriyle MONX paraları toplayabilecekleri blok zinciri teknolojisi ile bağlantılıdır. Her Kahraman benzersizdir ve herkes tarafından eşit olarak erişilebilir.

Monster of God
Monster of God

‌Monster Of God’a giriş için herhangi bir yatırım engeli yoktur. Monster Of God’ı oynamak tamamen ücretsizdir ve gerçekten kazanmak için oynarsınız. Oyun içi NFT’ler karakterler, öğeler ve Metaverse mimarisi oluşturmak için kullanılır. Monster Of God, oyuncuların Monster Soul Potion (MSP) tokenlerini toplamasına ve NFT canavarlarını takas etmesine izin verir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Yüksek Potansiyelli Projelerin Bu Haftaki Etkinlikleri | 10 Ocak 2022

Binance

Glimmer (GLMR), Binance’ta Listeleniyor: Glimmer Nedir?