içinde , ,

TrustFi x FOTA Flash IDO & Araştırma Raporu

Fight of the Ages (FOTA) Flash IDO Detayları ve Araştırma Raporu

TrustFi Flash IDO'su: Fight of the Ages (FOTA)

Sevgili TrustFi topluluğu, 25 Ocak’ta web sitemizde FOTA Flash IDO gerçekleştireceğiz. Fight of the Ages (FOTA), #MicrosoftMesh (MR) Teknolojisi ile entegre edilmiş ve Microsoft Corporation ile ortak olan bir Üçlü-A MOBA/RPG Metaverse Oyun projesidir.

Bu yazımızda GameFi Sektörünün en çok konuşulan projelerinden biri ile ilgili bilgileri ve yeni Launchpad platformumuz üzerinde gerçekleştireceğimiz Flash IDO’muzun detaylarını paylaşacağız. FOTA’yı TrustFi Flash IDO’nun 3.serisi olarak sadık $TFI holder’larına ve topluluğa getireceğiz.

FOTA Flash IDO Detayları

Flash IDO’ya katılmanın iki yolu:

Sadakat Puanı sistemi ile gerçekleşecek bu IDO’muzda en az 5,000 $TFI stake ederek garantili alım hakkına erişebilirsiniz. Kişi başına düşen tahsis ise Snapshot alındıktan sonra paylaşılacaktır.

Ayrıca Gleam kampanyamız dahilinde FOTA Flash IDO’da 30$’lık alım hakkı kazanabilirsiniz.

Bu kampanyada yaptığınız her görev kazanma şansınızı artıracaktır. Sonuçlar ise kampanya sona erdiğinde resmi Twitter ve Telegram kanallarımızda duyurulacaktır!

  • Flash IDO Tarihi: 25 Ocak
  • Flash IDO Penceresi: TSİ 17:00 – 21:00
  • Snapshot Tarihi: 24 Ocak
  • Snapshot Saati: Habersiz
  • IDO Fiyatı: 0.15 USD
  • IDO Havuz Boyutu: 20,000,00 USD
  • İlk Piyasa Değeri: Açıklanacak
  • Hak Kazanma: IDO’dan 7 gün sonra %10 kilidi açılır , ardından 12 ay boyunca haftalık vesting (airdrop yöntemi)
FOTA
Fight of the Ages (FOTA) Araştırma Raporu

Fight of the Ages (FOTA)

FOTA, evrendeki birçok ırkın yaşadığı bir fantezi evreni olan (Singapur merkezli) bir Üçlü-A MOBA Oyunu projesidir. FOTA dünyasında, kullanıcıların yolculuk sırasında değerli dijital varlıklara sahip olma olasılığını hissedebilmeleri için NFT Teknolojisi optimize edilmiştir.

MOBA, izometrik görünüme sahip bir çevrimiçi oyun türüdür, kısaltması Çok Oyunculu Çevrimiçi Savaş Arenası anlamına gelir. Bunlar temel olarak oyuncuların güçlenmesi, rakiplerinin savunmasını yıpratması ve üssünü ele geçirmesi gereken kahraman karakterlerden oluşan bir ekibin parçası olarak katıldığı “düşman üssünü ele geçirme” oyunlarıdır.

E-Spor etkinlikleri ve gündelik oyunlarıyla tanınan MOBA türünün en başarılı geleneksel örnekleri arasında League of LegendsDOTA 2Heroes of the StormSmite ve çok daha fazlası yer alır. Tür zaten Mobil Oyunlar endüstrisine taşındı ve güçlü bir şekilde benimsendi.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

AS Monaco Fan Token

AS Monaco Fan Token ($ASM) Ön Satışa Çıkıyor: $ASM Token Nasıl Satın Alınır?

Temel Analiz

Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE) ve Ripple (XRP) Teknik Analizleri | 18 Ocak 2022