in , ,

TrustFi (TFI) Launchpad’i Seçmeniz için 9 Neden

TrustFi

Bu yazıda TrustFi (TFI) launchpad’i seçmeniz için 9 eşsiz nedeni derledik.

Projenin Türkiye topluluğuna katılmak için linke tıklayınız.

1. Çoklu Gelir Akışları

TrustFi Network, sürdürülebilir bir iş modeli olarak birden fazla, çeşitlendirilmiş gelir akışına sahiptir. Rakiplerin aksine TrustFi, launchpad ücretlerine bağlı değildir.

Çeşitlendirilmiş gelirler ve uygun maliyetli yapı sayesinde iş, değişken piyasa koşullarına karşı sağlamdır.

Çok zincirli ve çok segmentli gelir modeli, TrustFi’nin pazar trendlerine ve teknoloji değişimlerine kolayca uyum sağlamasını sağlar.

2. Ajans Çatışması Yok

TrustFi Network, Launchpad platformunu önemli bir gelir kaynağı olarak değil, uzun vadeli iş geliştirmede pazar tanınırlığı ve anlamlı ortaklıklar kurmak için bir araç olarak görmektedir.

TrustFi’nin çıkarları, son kullanıcı IDO katılımcıları ve diğer paydaşlarla birlikte fon toplama projeleri ile mükemmel bir şekilde uyumludur.

Çoğu launchpad yalnızca launchpad gelirlerine ve ücretlerine güvendiğinden, ajans çatışması launchpad işinde son derece yaygındır; bu da onları birden fazla insan grubuna karşı blöf yapmaya, fon toplama kampanyalarını potansiyel launchpad gelirlerine odaklanarak planlamaya ve diğer tarafların refahına fazla önem vermemeye iter.

3. BaaS: Sürdürülebilir Pazar Uyumu

TrustFi Farmer aracılığıyla TrustFi, kripto girişimlerine kodsuz, denetimsiz, izinsiz, anında erişimli DeFi yardımcı altyapısı sunar: Blockchain-as-a-Service (BaaS), TrustFi’nin ana ve sürekli gelir kaynağıdır ve çeşitli nedenlerle DeFi işlevselliği oluşturmak isteyen tüm kripto şirketlerine büyük esneklik sunan bir hizmettir.

Müşteriler; kodlamaya, izinlere, denetimlere vb. ihtiyaç duymadan bir dakika içinde Tek varlıklı, LP veya NFT staking havuzları oluşturabilirler.

TrustFi aracılığıyla birçok DeFi işlevi için giriş engelleri aşılabilir, bu da daha geniş ortama ve ekosisteme fayda sağlar ve TrustFi’yi arzu edilen bir hizmet sağlayıcı haline getirir.

Bir start-up zaman, çaba ve önemli parasal giderlerden (denetim maliyetleri, geliştirme maliyetleri, bakım maliyetleri ve daha fazlası) tasarruf etmenin yanı sıra teknoloji entegrasyon süreciyle ilgili risklerden de kaçınır. Bu, birden fazla kaynak üzerinde büyük esneklik sağlar; özellikle erken aşamadaki girişimler için hayati bir avantajdır.

TrustFi Farmer, çeşitli proje ve DeFi kullanıcılarının bir araya geldiği bir DeFi Hub görevi görür
DeFi Hub yapısı, platform abonelerinin sayısındaki ve çeşitliliğindeki artış son derece değerli olduğundan, ekosistem büyümesinin tüm yatırımcılara büyük fayda sağladığı bir sistem yaratır.
Başka hiçbir launchpad bu kadar geniş bir kitleye ulaşma imkanı sunmuyor.

4. Büyük Çoklu Zincir Desteği

Ürünler yeni blok zinciri ekosistemlerine en yüksek değeri sağladığından, TrustFi Network ürünleri ölçeklenebilir ve kolayca genişletilebilir olacak şekilde tasarlanmıştır.

TrustFi Launchpad, esnek çalışma yapısı sayesinde 13 blok zincirini desteklemektedir: Ethereum, BNB, Avalanche, Polygon, Polkadot, Solana, GateChain, Huobi Eco Chain, OkEx Chain, Arbitrum, Sui, Aptos, Aleph Zero.

TrustFi Farmer 10 blok zincirini destekler ve herhangi bir EVM (Ethereum) tabanlı blok zinciri ağına kolayca entegre edilebilir: Ethereum, BNB, Arbitrum, Avalanche, Polygon, OkEx Chain, Huobi Eco Chain, Kucoin Community Chain, Fantom, GateChain.

5. Ölçeklenebilir Ürün ve Platform Tasarımı, Ölçeklenebilir Ekosistem Büyümesi

Tüm TrustFi ürünleri, yukarıdaki ürünlerimiz için entegre blok zincirleri listesinde de belirtildiği gibi ölçeklenebilirlik ve ekosistem büyümesine büyük bir odaklanma ile tasarlanmıştır.

TrustFi Farmer ve TrustFi Booster, kısa bir entegrasyon süreci aracılığıyla herhangi bir EVM (Ethereum Sanal Makinesi) uyumlu blok zincirini desteklemek üzere tasarlanmıştır.

Trustfi

TrustFi Launchpad iş tasarımı, üzerinde çalışan güvenli bir toplu dağıtım dApp’ı olan herhangi bir blok zincirinde dağıtımla fon toplama kampanyalarına ev sahipliği yapmaya olanak tanır.

Tüm TrustFi ürünleri; ekosistemdeki büyümeyi, kullanıcı trafiğini, blok zinciri entegrasyonunu ve çok daha fazlasını kolaylaştırılmış süreçlerle müşteriler için büyük teşvik yaratarak sağlar.

Blockchain pazarı bir bütün olarak hala yeni ve öngörülemez, TrustFi bunu bir güce dönüştürüyor.

6. $TFI Private/Seed/Public Vesting Sona Erdi

Seed yatırımcılarımız ve private yatırımcılarımız için $TFI token vesting geçtiğimiz çeyrekte sona erdi.

Token emisyonu artık toplum tarafından yönetilen fonlar ve ekosistem teşvikleri ile sıkı bir şekilde sınırlandırılmıştır.

Herhangi bir zamanda, $TFI dolaşım arzının en az %20’si TrustFi Farmer’daki havuzlarımızda kilitlidir.

Ekibin kontrolü altındaki tüm cüzdanlar tam şeffaflık için listelenmiştir.

Tokenomiklere ilişkin ayrıntılar ve istatistikler: https://blog.trustfi.org/tfi-updated-tokenomics-circulation-data-ac15795ca2af

7. Çeşitli Aktif Kullanıcı Tabanı ve Pazar Erişimi

TrustFi Launchpad’in kullanıcı kitlesi ve iş ağı, milliyet ve diğer demografik özellikler, dil, blok zinciri pazar segmenti ve kullanıcı türü açısından oldukça çeşitlidir.

TrustFi’nin DeFi kullanıcı kitlesi, IDO kitlesinden 5 kat daha büyüktür.

TrustFi ürünleri 15 farklı blok zinciri ekosistemini kapsıyor; DeFi Hub olarak +20 projeye ev sahipliği yapıyor ve çoklu zincir ortamında +40 ön satış düzenledi.

Çoğu IDO projesi, birden fazla launchpad platformunda fon toplama yoluyla pazarda tanınırlık ve organik ilgi kazanır; bu da ölümcül bir zayıflık yaratır çünkü başlangıçtaki topluluk ve heyecan (yeniden üretilmesi zordur) launchpad kullanıcılarıyla sınırlıdır ve satın almanın birincil nedeni, kullanıcının abone olduğu launchpad’deki proje listesi olduğu için projenin temel değeriyle beklenenden daha az ilgilenir.

Çeşitlendirilmiş bir kullanıcı tabanına, topluluğa ve pazar erişimine sahip olmak, sağlam bir iş yaratmak ve blok zinciri pazarının ve küresel pazarların sunduğu birçok olumsuzluktan kurtulmak için hayati önem taşımaktadır.

Rakiplerin çoğu demografik özellikler, kullanıcı tipi, yatırım ufku ve genel olarak yatırım davranışı açısından çok sınırlı bir topluluğa erişim sunar; bu da bir start-up için kırılgan bir takipçi tabanı oluşturur.

TrustFi Launchpad, yukarıda tartışılan tüm unsurlarda tatmin edici çeşitliliğe ulaşmanın yanı sıra, platformun temel güçlü yönlerinden biri olan bu kadar geniş bir DeFi kullanıcısına sahip tek launchpad’dir.

8. Launchpad ve DeFi’de Deneyim

Merkeziyetsiz Finansmana ve Dürüst İş Uygulamalarına Güçlü İnanç

TrustFi’nin vizyonu, ortaya çıktığı andan itibaren her zaman güçlü bir şekilde merkeziyetsizlik ve şeffaflığa odaklanmıştır.

TrustFi ürünleri, merkeziyetsizlik ve şeffaflık etrafında tasarlanmıştır ve bunları ödüllendirir.

TrustFi iş yapısı ve gelir akışları tamamen şeffaf ve hesap verebilirdir.

İşletmeden işletmeye ve işletmeden son kullanıcıya ilişkilerde TrustFi her zaman karşılıklı faydayı her şeyin üstünde tutar ve diğer tarafların TrustFi ile çalışarak üstlendikleri riski en aza indirmeye çalışır.

TrustFi Network, uzun vadede DAO yapısı aracılığıyla tamamen topluluk tarafından yönetilmeye yöneliyor.

9. Düşük Piyasa Değeri ve Elverişli Tokenomik

1,7 milyon dolar marketcap & 3,6 milyon dolar tam seyreltilmiş marketcap @ $0,036 $TFI/$ fiyat

Kısıtlı ve topluluk tarafından yönetilen token emisyonu.

Tüm arzın %47’si dolaşımda.

Dolaşımdaki arzın %20’si TrustFi Farmer’da kilitli.

Takım tokenleri en az bir yıl daha kilitli.

Private, seed, public token vesting’leri sona erdi.

Projenin Türkiye topluluğuna katılmak için linke tıklayınız.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Aleph Zero (AZERO) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

ChatGPT Nasıl Kullanılır?