in , ,

TrustFi Sadakat Puanı Havuzu Geliyor

TrustFi Network
TrustFi Network Sadakat Puanı Tier Sistemi

Sevgili Topluluk, TrustFi Sadakat Puanı Havuzumuzun 1 Aralık’ta başlatılacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüm TFI sahipleri buna katılabilir ve bu ay başlayacak olan IDO’larda garantili tahsisler alabilirler.

TrustFi Sadakat Puanı Havuzu, TFI kazanmak için TFI’yi stake etmek için kullanılan normal bir Farming Havuzu gibidir ve CheersLand Farming Sayfasında yayınlanmaya devam edecektir.

Detaylar ise aşağıdaki gibidir:

👉CheersLand’de şimdi $TFI stake etmeye başlayın (piyasaya sürüldüğünde).

Unstake ücreti:

Tokenlerinizi stake edildikten sonraki 10 gün içinde geri alırsanız, sistem sizden %1’lik bir unstake ücreti tahsil edecektir. 10 gün sonra tokenlerinizi ücret ödemeden geri alabilirsiniz. Bu 10 günlük süre her unstake veya stake yaptığınızda sıfırlanır.

Trustfi

Önemli notlar:

TrustFi Sadakat Puanı Havuzu’nda yalnızca bir kez stake yapabilirsiniz, bu da tokenlerinizi unstake ettiğinizde TFI’nizi havuzda tekrar stake edemeyeceğiniz anlamına gelir.

2. stake için yeni bir cüzdan adresi kullanmakta özgürsünüz, ancak TFI Sadakat Puanınız sıfırlanmış olacak 👉TFI Puanları hakkında bilgi almak için buraya tıklayın>>

TFI Sadakat Puanı = (Stake Edilen TFI Sayısı) * √Tutma Süresi

Örneğin, 25 gün boyunca Sadakat Puanı Havuzu’na 5000 TFI stake ettiniz. Yani TFI Puanınız = 5000*√25=25000 olur.

TrustFi, her hafta TFI Puanlarına göre Sadakat Puanı Lider Tablosunu açıklayacaktır. TrustFi, yeni IDO’lardan 2 gün önce Lider Tablosunun anlık görüntüsünü alırken, en az 5000 TFI tokeni stake eden tüm kullanıcılar Lider Tablosunda listelenecek ve whitelist’e alınacaktır.

Garantili bir tahsisat almak istiyorsanız, havuza en az 5000 TFI stake etmelisiniz. Gelecek IDO’lardan mümkün olduğunca çok garantili tahsisini almak istiyorsanız, sizin için en iyi strateji, mümkün olduğu kadar çok TFI tokeni mümkün olduğunca erken TrustFi Sadakat Puanı Havuzu’nda stake etmektir.

👉5000 TFI stake etmek = garantili tahsis.

👉Fakat 5000’e sahip değilseniz, 2000 veya üstü TFI stake eden kullanıcılar airdrop’dan faydalanacaktır.

Gelecekteki TrustFi ekolojik yönetişim modeli bu sistemle işleyecektir. Sadakat Puanı ile yönetişim sistemi hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz 👇

https://trustfi.medium.com/new-tier-system-of-trustfi-for-upcoming-idos-loyalty-governance-a4dc3e3336c7

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Ardana (DANA) Nedir?

Mobox Protocol (MBOX) Airdrop’una Nasıl Katılınır?