in ,

TrustFi Network (TFI) Nedir ve Nasıl Satın Alınır?

TrustFi Network

TrustFi Network, DeFi pazarı için çok zincirli bir ortama dayanan ve DeFi’nin potansiyelini ortaya çıkarmak için kripto varlıklarının dağıtımına, likidite yönetimine, topluluk faaliyetlerine ve DAO yönetimine odaklanan merkeziyetsiz bir BaaS çözümüdür.

IDO Genel Protokolü (TrustFi Alpha), Merkeziyetsiz Stake Sözleşmesi (TrustFi Beta) ve Likidite Madenciliği Tedarik (‘PLM’) modeli de dahil olmak üzere TrustFi tarafından geliştirilen eksiksiz bir ürün portföyü seti, zincirleme işlemlerin canlılığını teşvik ederek, eşdeğer bir DeFi ekosistemi oluşturmak ve Web 3.0 tabanlı DeFi altyapısına önemli bir katkı sağlamayı amaçlıyor.

DeFi

Blockchain kripto para birimi girişimlerinin, DEX’lerde ve diğer AMM tabanlı platformlarda karlı ticaret fiyatları sağlamak için likiditeye yatırım yapması gerekiyor. Bu bağlamda, proje sahiplerinin listelemeden önce likidite ihalelerini kolayca ve güvenli bir şekilde yürütmesine olanak tanıyan merkeziyetsiz, entegre, zincirler arası ekosistemlere yönelik artan bir talep var. Yeni başlayanların likiditeyi kilitlemesine ve kilidini açmasına ve zincir üstü DAO’ların eşdeğer bir DeFi ekosistemi oluşturma potansiyelinin kilidini açmasına yardımcı olacak basit ve kullanımı kolay likidite yönetimi araçlarının eksikliği bulunmaktadır. TrustFi, çok zincirli bir ortama dayalı olarak DeFi pazarı için merkeziyetsiz BaaS çözümleri sağlamaya çalışmaktadır. TrustFi ağındaki etkinlik, ağın yerel tokeni olan TFI tarafından kontrol edilir.

TrustFi Network TFI Tokeni Nasıl Satın Alınır?

TrustFi, 7 Haziran’da BscStation ve TrustPad’de ikili IDO’ları başarıyla listeledikten sonra PancakeSwap ve BscStation Swap’ta da $TFI’yi listeledi. En basit bir şekilde PancakeSwap’tan alınabilir. Trade linki aşağıdaki gibidir:

PancakeSwaphttps://exchange.pancakeswap.finance/#/swap?outputCurrency=0x7565ab68D3F9DaDff127F864103C8c706Cf28235

Ticaret Çifti: TFI-BNB

TrustFi Kontrat Adresi: 0x7565ab68d3f9dadff127f864103c8c706cf28235

Aşağıdaki görsel, PancakeSwap borsasından “BNB” ile TFI alımını göstermektedir: “To” kısmında “select a currency” seçeneğine tıkladıktan sonra “TrustFi Kontrat Adresi”ni kopyaladığınızda “TFI” tokenini “import” ederek alım yapabilirsiniz.

  Dextoolshttps://www.dextools.io/app/pancakeswap/pair-explorer/0xb1c508f942c1d1b1a44384bcc92885e43887d0fa

 $TFI CoinGecko’da listelendi:
https://www.coingecko.com/en/coins/trustfi-network-token

TrustFi, özel yatırımcılar için TGE (Token Oluşum Etkinliği), token denetimi ve token dağıtımını tamamladı. Şimdi ise TrustFi ekibi, LP Token’ları ve takımın Token’larını PancakeSwap’a kilitlemiş durumdadır. Bağlantılar aşağıdaki gibidir:

 $TFI token ekonomisi:

https://docs.trustfi.org/trustfi-litepaper/tokenomics

 $TFI token’a Certik tarafından yapılan audit:

https://www.certik.org/projects/trustfinetwork

 $TFI LP Token’larının %100’ü  6 aylık olarak kilitlenmiştir. Kanıt:

https://team.finance/view-coin/0x7565ab68D3F9DaDff127F864103C8c706Cf28235?name=TrustFi%20Network%20Token&symbol=TFI

Takımın $TFI Token’larının %100’ü 12 aylık olarak kilitlenmiştir. Kanıt:

https://team.finance/view-coin/0x7565ab68D3F9DaDff127F864103C8c706Cf28235?name=TrustFi%20Network%20Token&symbol=TFI

Aşağıdaki bağlantı, $TFI tutan ilk 20 adresin dağılımını içermektedir:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1NB3LAyVRFLrmGQXon8WIleXVCHauHWKnUTHj-qs_n-E/edit?usp=sharing

Ön satış Token’ı dışında, “Ekonomik Büyüme” kapsamında, ilk yıl içerisinde pazarlama ve ekolojik kalkınma noktalarında dikkatle kullanılmak üzere %5’lik bir pay mevcuttur. Token kilidi kurallarına göre, takip eden 3 ay içinde daha fazla Token kilidi açılmayacaktır. TrustFi ekibi, tüm Token’ları kilitlemek ve topluluğa duyurmak için (Token ekonomisine göre) akıllı sözleşmeleri kullanacaktır.

Kısa vadede “Ekonomik Büyüme” adresinden belirli bir Token kilidi açılabilir ve gerekli pazarlama ve listeleme ücretleri için kullanılabilir. $TFI’nın piyasa değerinin yönetilmesinin şimdilik çok kolay olduğunu düşündük ve fiyatının beklentilere geri döneceğinden eminiz.

$TFI Token’larının kilit açma şeması için lütfen buraya bakınız:

https://docs.trustfi.org/trustfi-litepaper/tokenomics

TrustFi Network

Geliştirme Güncellemeleri

TrustFi Auction Procotol, Certik tarafından denetlenmiştir. Denetim raporu burada bulunabilir:

https://www.certik.org/projects/trustfinetwork

Staking+NFT Platformu (TFI More adlı) Certik tarafından denetleniyor. Kod artık açık kaynaktır. Daha fazlası için:

https://github.com/TrustFiNetwork/staking_and_nft_mint

PLM’nin (S-IDO modeli) ürünü ayıklandı ve ay sonunda geliştirme sürecine girmesi bekleniyor.

TrustFi Polkaproject tarafından kayıt edildi:

https://polkaproject.com/#/project/643

TrustFi, Hackerlink’te BSC Grand elde etti:

https://hackerlink.io/Grant/BSC/Round/1/detail

TrustFi, Blockchain Hackathon Southeast Asia 1’e katıldı:

https://hackerlink.io/en/grant/GHS/1

Ekosistem Güncellemeleri

TrustFi, projenin lansmanından bu yana birçok destekçinin dikkatini çekti. Bazı destekçiler aşağıda listelenmiştir.

VCs: AU21 capital, X21 digital, GD10 Ventures, Dutch Crypto Investors, JRR group, Fairum Ventures, Regain Ventures, AVstar Capital, Halvings Capital, Pluto Digital Assets, Space Capital, vb.

TrustFi Network

Influencer’lar: Ash WSB, Money King, Baddie, Gains Associates, ItsBlockchain.com, KoinSaati, Trader Square Fintech, Avalon Wealth Club, ZCRYPTOMAGIC, Kent Capital VC, Chain Ridge Capital, Insignius Capital, Kangaroo Capital, Chilli Padi, ICO Pantera, whitelistIDOs.com, GTA Ventures, vb.

Technology ortakları: Ferrum Network, Bepro Network, BscStation, Prostarter, vb.

TrustFi, tüm ortaklarla derinlemesine işbirliği yapacaktır. Tüm ortaklık duyurularına buradan ulaşabilirsiniz: https://t.me/trustfi_channel

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak içintıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Dogecoin

Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE) ve Chiliz (CHZ) Teknik Analizi | 4 Kasım 2021

Temel Analiz

Vietnam, Kriptopara Benimsenmesinde Lider