TrustFi Network Projesinin İlk Alpha Projesi Ağustos Ayında Duyurulacak

TrustFi Network

TrustFi Network; ilk yatırımcıların, İlk Likidite Arzının (ILO) ve İlk DeFi Arzının (IDO) bir karışımına yatırım yapmaları için ender bir fırsat sunuyor.

TrustFi’nin Gelişmekte Olan Pazara Eşsiz Yaklaşımı

TrustFi Network ekibi, Hibrit BaaS sunumuyla birlikte kriptopara piyasasının dönüştüğü hızlı atmosfere en iyi şekilde uyacağına ve yatırımcılar için maksimum karlılık sağlayacağına inanıyor.

Her Şey Dahil Karlılık

Kriptopara yatırımcılarının aradığı farklı stratejiler ve uç noktalar var. Bununla ilgili olarak, TrustFi Network Alpha (IDO lansman ürünü) içinde özel kullanıcılar için iki tür havuzlama yapısı yayınlayacak. Hızlı hareket edenler için Doğrudan Satış Havuzları (DSP), erken yatırımcılara şirketin IDO lansmanına yatırım yaptıktan hemen sonra tokenlerini alma fırsatı verecektir.

Trustfi

 

Buna karşılık, Zaman Kilitli Havuzlar (TLP), uzun vadeli sahipler için, yalnızca blokaj süresi sona erdikten sonra takas yapan token sahipleri için daha kazançlı satış fiyatları açacaktır. Akıllı sözleşmeler, sonsuz sayıda kilitleme kurulumları da dahil olmak üzere her türden yatırımcı stratejisine daha fazla dahil edilmesini sağlamak için bu TLP’lerin nasıl özelleştirileceği konusunda eşsiz bir çeşitlilik sunar.

İki Beyin Bir Beyinden Daha İyidir

TFI tokeninin gerçek satışı, merkeziyetsiz bir açık platform yoluyla sektördeki en iyilerden birisi olan Poolz Finance tarafından gerçekleştirilecektir. Yaratıcılıklarını özetlemeye çalışmak mümkün olsa da, bu ölçekte bir IDO sunumu başlatmak için kullanılacak olan teknolojik yenilikleri görmek için teknik incelemelerine göz atmanızda fayda var.

Birlikte Öncülük

Ek olarak, ‘kişinin, gördüğü iyiliğin aynısını bir başkasına yapması’ zihniyetinin bir bütün olarak kripto örneğine uyduğunu biliyoruz. Buna karşılık olarak, en az 100 dolar bağış yapan tüm yatırımcıların, bir arkadaşının toplam yatırımlarının %1’i sıfır maliyetle ödüllendirilerek IDO lansmanına katılma olanağının kilidini açacağı garanti ediliyor.

Hazırlık Esastır

Bu nadir IDO fırsatı sırasında parasal kazanımları en üst düzeye çıkarmak için, çeşitli havuzların çalışma biçimindeki farklılıkları anlamak gerekir. Bunlardan en önemlisi, yaratılan statüden artan kârlılığın sadece mevcut TFI sahiplerine verilebildiği, yaratılmış ve açık havuz statüsü arasındaki farktır.

Trsutfi

Buna karşılık, açık durum, hem sahip olmayanlar hem de sahipler için likidite havuzuna izin verir. Bu durum, IDO lansmanına erken yatırım yapmanın en kararlı yatırımcılar için oluşturulan son derece karlı fırsatlara erişmenin sayısız avantajlarına sahip olmak için faydalı olduğu anlamına gelir.

TrustFi’nin Geçmişi ve Mevcut Yaratıcılığı İyileştirmesi

TrustFi, kripto girişimlerinin IDO’larını başlatırken karşılaştıkları birçok soruna DeFi çözümü sunar. Bunu, diğerleri arasında DAO yönetimi, likidite madenciliği ve kripto varlık ihracı dahil olmak üzere her bileşeni bir başlangıç ​​için stratejik olarak optimize ederek yapar. Ayrıca, PLM modeli de dahil olmak üzere kullanıcılar için daha hızlı kâr sağlayan yeni sistemler geliştirildi. Sistemlerin teknolojinin en ilerisinde olacak şekilde rafine edilerek, tüm kullanıcılar bu özel teknolojide son derece genişleyen DeFi pazarından en iyi şekilde yararlanabilir.

TrustFi’nin Sistemleri Gelecek İçin Neden Zorunluluktur?

DeFi’nin şu anda 52 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olduğunu ve 2019 yılından bu yana %5.000’lik bir büyüme gösterdiğini düşünürsek, TrustFi bu bağlamda fazla aceleci davranmayarak eksiksiz bir şekilde oluşumunu sürdürmek istiyor. Merkeziyetsiz finansın gelecekte nasıl çalışacağına dair yeni normlar belirlenecektir. TrustFi, tüm kaliteli girişimlerin adil bir başarı şansına sahip olmasını sağlarken, herhangi bir erken yatırımcının bu seviyedeki IDO teknolojisi olmadan yeniden üretilemeyecek kar marjlarına ulaşmasını sağlar.

İlk TrustFi Alpha projesi Ağustos ayında duyurulacak. Aşağıdaki adreslerden projeyi takip edebilirsiniz.

Website | Telegram | Twitter | Medium | Discord | Github | Linkedin

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Kriptopara, Bitcoin, Ethereum

25 Temmuz 2021 Genel Piyasa Görünümü

Splinterlands

Oyun Oynayarak Para Kazanmak Mümkün! Splinterlands Nedir?