içinde , ,

TrustFi Network 2021 Faaliyet Raporu

TrustFi

Sevgili topluluğumuz, TrustFi olarak 2021’in bir özetini yapmayı ve 2022 planına daha net bir bakış açısı getirmeyi çok isteriz. Böylece, oluşturmaya kararlı olduğumuz web 3.0’daki TrustFi BaaS ekosistemi ve buna nasıl katılabileceğiniz hakkında daha derin bir anlayışa sahip olacaksınız.

2021’in Özeti

7 Haziran 2021’de TrustFi Network, IDO’larını BSCStation ve TrustPad’de başarıyla tamamladı.

O zamandan beri, CertiK tarafından denetlendikten sonra TrustFi More platformunu, TrustFi Staking Platformunu (Ferrum Network ile) ve TrustFi Booster V1’i art arda piyasaya sürdük. CertiK auditimize buradan ulaşabilirsiniz: https://www.certik.org/projects/trustfinetwork

Market talebindeki değişikliklerle birlikte geliştirme yol haritasını zamanında güncelledik ve Metaverse ve GameFi’nin getirdiği market fırsatlarını aktif olarak benimsedik. TrustFi BaaS ekosisteminin değerini Web 3.0 bağlamında yansıtabileceğine kesinlikle inanıyoruz.

Trustfi

Bu nedenle, ölçeklenebilir bir GameFi Metaverse Aggregator olan CheersLand’i teknik olarak destekliyoruz. TrustFi topluluğunda artan IDO talebiyle, şu anda TrustFi kullanıcılarının IDO’su için CheersLand’in launchpad’ini kullanıyoruz. Yakın gelecekte TrustFi kendi LaunchPad’ini de piyasaya sürecek.

Başlangıçta, Tier Sistemine sahip olduğumuz Sadakat Puanı ve Lider Tablo’sunu başlattık. Şimdiye kadar topluluğa iki Ana IDO getirdik: CheersLand ve Battle Saga, bir de Flash IDO: Meland.ai ve Golden Airdrop ile Silver Airdrop’u da sadık holderlarımıza getirdik.

Ayrıca TrustFi BaaS ekosisteminin ana bileşeni olan TrustFi Booster ve TrustFi Farmer, denetimlerinin ardından yakın bir gelecekte resmi olarak piyasaya sürülecek. Yakın zamanda fonksiyonlarını ve kullanımını detaylı olarak tanıtacağız. TrustFi Farmer son teste girdi ve TrustFi Booster, Solidity Finance tarafından denetimini tamamladı. TrustFi Booster’ın audit raporunu buradan inceleyebilirsiniz: https://solidity.finance/audits/TrustFiBooster/

Sonuç olarak;

TrustFi Network, erken kripto varlık ihracı, likidite yönetimi, topluluk faaliyetleri ve DAO yönetimine odaklanarak, çok zincirli ortamlara (BSC/ETH/AVAX/Polygon) dayalı DeFi pazarı için merkeziyetsiz BaaS çözümleri sağlamayı taahhüt ediyor. Ayrıca TrustFi, Topluluk Odaklı bir İnkübatör, Uzun Vadeli Destekleyici ve Merkeziyetsiz bir Launchpad’dir.

Tüm start-up’lar, token başlatmak, Farming Havuzları oluşturmak ve topluluk etkinlikleri düzenlemek dahil olmak üzere blok zinciri hakkında kendi fikirlerini oluşturmak için TrustFi teknolojisini kullanabilir.

TrustFi’nin ana ürün bileşimi:

Sadakat Puanı ve Lider Tablosu: TFI Sadakat Puanı = Stake Tutarı * √ Stake Süresi.

TrustFi Booster: TrustFi BaaS Ekosistemi tarafından desteklenen orijinal bir IDO öncesi platform, topluluk odaklı bir kuluçka makinesi ve kripto girişimlerinin kurulmasına ve finanse edilmesine yardımcı olmak için zincir içi sponsor olarak hareket etmenin yanı sıra topluluk oluşturma ve resmi lansmanlarından önce pazara ısınma olarak rol alır (erken fikir ve sermaye artırımı için yeni başlayanlar için).

TrustFi LaunchPad: Web3 üzerine kurulu, Sadakat Puanı sistemi ve Loyalty Governance tarafından desteklenen sigortalı bir mekanizma ile Flash IDO + Ana IDO’lara ev sahipliği yapar. Tüm boyutlardaki tahsisler TrustFi LaunchPad’de gerçek sahiplerine adil bir şekilde dağıtılabilir. Geri ödeme mekanizması ise, listelenen projeyi daha güvenilir hale getirirken yatırımcıları korur.

TrustFi Farmer: Otomatik Farming Havuzları (AFP) algoritması tarafından desteklenen ve Web3 için Merkeziyetsiz Farming Protokolünü temel alan bir likidite madenciliği ve farm havuzu oluşturma platformudur. Tüm kripto girişimleri, TrustFi Farmer’da izinsiz olarak farm havuzları oluşturarak token yardımcı programı oluşturabilir ve stake ödülleriyle fiyat oynaklığını koruyabilir.

Tüm TrustFi ürünleri, Web 3.0 üzerine kurulu DeFi altyapısına önemli bir ek olan BSC/ETH/AVAX/Polygon (gelecekte diğer blok zincirleri destekleyecektir) dahil olmak üzere çok zincirli ortamlarda yaşıyor.

Private satış tokenlerinin 3. partisi de dağıtılmıştır ve şimdi dolaşımdaki $TFI arzı 26.242.956’dır. CoinGecko linkine buradan ulaşabilirsiniz: https://www.coingecko.com/en/coins/trustfi-network-token

Artık şu yollarla $TFI satın alabilirsiniz:

TrustFi Toplulukları aşağıdaki gibidir:

2022 İçin Beklentiler

★ TrustFi Sadakat Puanı Sistemi için Lider Tablosu’nun lansmanı.

Resmi lansman için tahmini süre: 5 Ocak 2022

TrustFi

 

★ TrustFi NFT satışı lansmanı.

Yakın zamanda duyurulacak olan TrustFi NFT satışını hayata geçirmeyi planlıyoruz.

★ TrustFi Booster’ın lansmanı.

TrustFi Booster, “Merkeziyetsiz Gitcoin” olarak çalışacak ve fikirlerini oluşturmak için topluluğa daha önceki projelerde veya başlangıçlarda yatırım fırsatları getirecek. BSC, ETH, AVAX ve Polygon ağlarında olacak.

Audit Raporu: https://solidity.finance/audits/TrustFiBooster/

Resmi lansman için tahmini süre: 6 Ocak 2022

TrustFi
TrustFi Booster

★ TrustFi Farmer’ın lansmanı.

TrustFi Farmer, Otomatik Farming Havuzları (AFP) algoritması tarafından desteklenen ve Web 3.0 için Merkeziyetsiz Farming Protokolünü temel alan bir likidite madenciliği ve farm havuzu oluşturma platformudur. Tüm kripto girişimleri, TrustFi Farmer’da izinsiz olarak farm havuzları oluşturarak token yardımcı programı oluşturabilir ve stake ödülleriyle fiyat oynaklığını koruyabilir. BSC, ETH, AVAX ve Polygon ağlarında olacak.

Audit Raporu: Hazırlanıyor..

Resmi lansman için tahmini süre: 10 Ocak 2022 (V1) ve 17 Ocak 2022 (V2)

TrustFi
TrustFi Farmer

 

★ TrustFi LaunchPad’in lansmanı.

TrustFi, kendi LaunchPad’ini başlatacak ve Web3 üzerine kurulu, Sadakat Puanı Sistemi ve Loyalty Governance tarafından desteklenen sigortalı bir mekanizma ile Flash IDO + Ana IDO’lara ev sahipliği yapar. Tüm boyutlardaki tahsisler TrustFi LaunchPad’de gerçek sahiplerine adil bir şekilde dağıtılabilir. Geri ödeme mekanizması, listelenen projeyi daha güvenilir hale getirirken yatırımcıları korur. BSC, ETH, AVAX ve Polygon ağlarında olacak.

Audit Raporu: Hazırlanıyor..

Resmi lansman için tahmini süre: 25 Ocak 2022

İhtiyacımız Olanlar Ne

★ İşe alıyoruz. Ürünlerimizin lansmanı ve işimizin olgunluğu ile şimdi her zamankinden daha fazla yardımınıza, bakış açınıza ve ortaklığınıza ihtiyacımız var! Bize katılın ve birlikte İNŞA EDİN. İşe alım hakkında detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz: https://medium.com/trustfi/attention-trustfi-is-hiring-435118c385fa

★ Borsalarda listeleme. Daha fazla dikkat ve likidite elde etmek için $TFI’yi daha mükemmel CEX’lerde veya DEX’lerde listelemeyi zorlayacağız ve TrustFi, CEX ekiplerinin incelemesi altında olabilecek token sözleşmesini ve yasal görüşleri ve diğer nitelikli belgeleri denetlemeyi tamamladı.

★ Daha fazla ortaklık ve çapraz pazarlama. Topluluğumuza daha fazla potansiyel IDO, Farm havuzları ve airdroplar getirecek TrustFi ekosistemine daha fazla destek sağlamak için daha fazla ortaklığı genişleteceğiz.

Tüm güveniniz ve desteğiniz için teşekkürler.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

 

Türk Kripto Fenomenleri Bu Hafta Neler Konuştu? | 2 Ocak 2022

El Salvador, Bitcoin

Nayip Bukele: 2022’de İki Ülke Daha Bitcoin’i Para Birimi Olarak Kabul Edecek