içinde

TrustFi Launchpad’in Yeni Tier Sistemi

Sevgili TrustFi Topluluğu, bildiğiniz gibi, topluluk geri bildirimlerini her zaman her şeyin üstünde tuttuk ve yatırımcı duyarlılığına büyük önem verdik. Toplulukla tam iletişim kurarak Tier sistemini optimize ettiğimizi memnuniyetle duyuruyoruz.

Kripto piyasası trendlerinin yatırımcılarımız üzerindeki etkisini anlıyoruz ve yatırımcılarımız için servet koruma önlemleri sunan yollar ve araçlar sağlamaya devam edeceğiz.

Yeni tier sistemi ile TrustFi, Network’ün sunduğu tüm ürünler için daha büyük bir pazar payına hitap etmeyi ve yakalamayı hedefliyor. İşte yeni tier sistemi ve nasıl katılacağınız:

Kullanıcıların, IDO Snapshot yani Anlık Görüntüsü alınmadan önce, istedikleri Tier için belirlenen minimum tutarı satın almaları ve stake etmeleri gerekir. Tierlar, stake edilmesi gereken miktar ve tahsis oranları şu şekilde;

  • Starfish: 5,000+ $TFI, 1x Garantili Tahsis.
  • Jellyfish: 15,000+ $TFI, 4x of Garantili Tahsis.
  • Dolphin: 25,000+ $TFI, 7x of Garantili Tahsis.
  • Whale: 50,000+ $TFI, 15x of Garantili Tahsis.

Diğer detaylar ise;

  • 1x*(t1)+4x*(t2)+7x*(t3)+15x*(t4) = toplam tahsis. (t1,t2,t3 ve t4, o tier’daki toplam cüzdan sayısı)
  • Flash IDO’lara sadece Dolphin ve Whale katılabilir.
  • Yeni Tier havuzunda tokenlerinizi 7 gün içinde unstake ederseniz %20 kesinti olacaktır.

Daha fazla ayrıcalık ve avantaj içeren Tier Sistemi ile ilgili daha fazla ayrıntı yakında açıklanacak.

Sadık Stakerlerimizi telafi etmek adına ekip, TFI Loyalty Governance havuzunda en az 5,000 $TFI stake edenlere stake miktarına dayalı olarak $TFI airdrop yapmaya karar verdi. Anlık görüntü henüz alınmadı ve detaylar için takipte kalın: https://t.me/trustfiduyuru

Trustfi

2022’de, eksiksiz bir DeFi araçları ve ürünleri sistemi kurarak en büyük ve en önde gelen DeFi ekosistemlerinden birini oluşturmaya kararlıyız:

  • TrustFi Launchpad
  • TrustFi Booster
  • TrustFi Farmer

Bu ürünler birlikte tüm paydaşlar için tutarlı bir temel değer oluşturma yeteneğine sahiptir; TrustFi yatırımcıları, ortakları, müşteri projeleri, DeFi alanı katılımcıları ve bir bütün olarak DeFi pazarına mevcut sorunlara yenilikçi çözümlerimiz.

TrustFi Network’ün 2022 planları ve 2021 başarılarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için; 2021 Faaliyet Raporumuza bir göz atın: https://koinsaati.com/trustfi-network-2021-faaliyet-raporu/

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Rus Teknoloji ve Siyasi Yöneticileri Kripto Yasağı Teklifini Kınadı

Huobi Raporu: 2022’de Kriptoparalar Ayı Piyasası ile Karşı Karşıya Kalacak