içinde

TrustFi Launchpad’in Yeni Tier Sistemi

TrustFi
TrustFi Launchpad Tier Sistemi

Sevgili TrustFi Topluluğu, bildiğiniz gibi, topluluk geri bildirimlerini her zaman her şeyin üstünde tuttuk, yatırımcı duyarlılığına büyük önem verdik. Toplulukla tam iletişim yoluyla Tier sistemini optimize ettiğimizi memnuniyetle duyuruyoruz.

Kripto piyasası trendlerinin yatırımcılarımız üzerindeki etkisini anlıyoruz ve yatırımcılarımız için servet koruma önlemleri sunan yollar ve araçlar sağlamaya devam edeceğiz.

Yeni Tier sistemi ile TrustFi, ağın sunduğu tüm ürünler için daha büyük bir pazar payına hitap etmeyi ve yakalamayı hedefliyor. İşte yeni tier sistemi ve nasıl katılacağınız:

Kullanıcıların, IDO Snapshot’ı alınmadan önce, istedikleri Tahsis Tier’ı için belirlenen minimum tutarı satın almaları ve stake etmeleri gerekir.

  • 5,000 $TFI — Fish (Tahsisin %30’u, Garantili Tahsis)
  • 25,000 $TFI — Dolphin (Tahsisin %60’ı, Garantili Tahsis)
  • 100,000 $TFI — Whale (Tahsisin %10’u, Garantili Tahsis)

Yeni Tier havuzlarında TFI stake ettikten sonra 7 gün içerisinde unstake ederseniz %20 kesinti olacaktır.

Daha fazla ayrıcalık ve avantaj içeren Tier sistemi ile ilgili daha fazla ayrıntı yakında açıklanacak! Bizi takipte kalın!

Sadık Stakerlerimizi telafi etmek için ekip, Loyalty Governance havuzundaki $TFI Sadakat Puanı’na dayalı olarak her kullanıcıya $TFI airdrop yapmaya karar verdi. Airdrop için snapshot’ın henüz alınmadığını unutmayın.

Trustfi

2022’de, eksiksiz bir DeFi araçları ve ürünleri sistemi kurarak en büyük ve en önde gelen DeFi ekosistemlerinden birini oluşturmaya kararlıyız:

★ TrustFi Launchpad

★ TrustFi Booster

★ TrustFi Farmer

Bu ürünler birlikte tüm paydaşlar için tutarlı bir temel değer oluşturma yeteneğine sahiptir; TrustFi yatırımcıları, ortakları, müşteri projeleri, DeFi alanı katılımcıları ve bir bütün olarak DeFi pazarına mevcut sorunlara yenilikçi çözümlerimiz olarak ön plana çıkacaklar.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

KoinSaati tarafından yazıldı.

Airbnb Müşterileri, Kriptopara İle Ödeme Yapmak İstiyor

Bitcoin

Kazakistan’daki İnternet Kesintisi Bitcoin (BTC) Hash Oranını Etkiledi