in , ,

TrustFi Launchpad’in Yaklaşan IDO Duyurusu

TrustFi Launchpad, bir sonraki IDO’su olan dSync’i resmi olarak duyurdu.

dsync.ai, otomatikleştirilmiş proje yönetimi ve yapay zeka tabanlı gerçek zamanlı iş birliği sunan, dünyanın ilk yapay zeka destekli serbest platformudur. Platform, AI tabanlı iş eşleştirme seçeneği, uygun maliyetli hizmet yapısı, zincirden bağımsız bir ekosistem sunması ile ön plana çıkıyor.

TrustFi Launchpad, 27/28 Şubat’ta dsync.ai IDO’suna ev sahipliği yapacak!

IDO Detayları

  • IDO Tarihi: 27 Şubat, 17:00 – 23:00
  • FCFS Tarihi: 28 Şubat, 11:00 – 19:00
  • Fiyat: $0,025
  • IDO Sitesi: https://launchpad.trustfi.org
  • Listelenme Tarihi: 7 Mart
  • Vesting: %25 TGE, Aylık Lineer Dağıtım
  • Sözleşme Adresi: Açıklanacak

TrustFi hakkında tüm sorularınız, sohbet ve duyuruları takip etmek için linke tıklayabilirsiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Floki Inu (FLOKI) Nedir? Nasıl Alınır?

Coinbase, Layer-2 Ethereum Ağı Base’i Duyurdu!