in ,

TrustFi, İlk Domain Name Satışını Duyurdu!

Sevgili TrustFi topluluğu, TrustFi Network’ün ilk domain name satışının önümüzdeki ay NFTSquared tarafından gerçekleştirileceğini sizlerle paylaşmaktan büyük heyecan duyuyoruz!

Blok zinciri domain names-alan adları, bir e-posta adresine benzer şekilde, kripto para göndermek ve almak için kullanılan adreslerdir. Örneğin, Robert Crypp, “robert.tfi” TrustFi alan adını basabilir ve TrustFi ürünlerine bağlı cüzdanına kaydedebilir. Bu, kullanıcıların ve diğer kullanıcıların Decentralized Identity (DID) robert.tfi altındaki tüm TrustFi ürünlerine erişmesine ve bunları görüntülemesine izin verecektir. TrustFi domain name (.tfi) kullanıcılara daha pek çok avantaj sunar.

TrustFi Domain Name Öne Çıkan Özellikleri

TrustFi domain name sahipleri;

  • Erken destekçiler Arbitrum’da NFTSquared Ecological Airdrop’ları alabilir
  • NFTSquared’daki özel madencilik havuzuna katılmak için NFTSquared Web3 NFT-staking portalında alan adı NFT’lerini stake edebilir
  • TrustFi Launchpad’de IDO Katmanı bonus avantajlarından yararlanabilir
  • Alan adlarını tüm TrustFi Ekosistem ürünlerinde Web3 Kullanıcı Adı olarak kullanarak
    OpenSea’de alan adı NFT’lerinin ticaretini yapabilir ve listeleyebilir
  • TrustFi Ekosistem Ortakları ile kurulacak daha fazla avantajdan yararlanabilir
  • TrustFi Network ile kendi Decentralized Identity (DID) yolculuklarına başlayabilir

TrustFi Domain Name Satış Detayları

Yer: https://nftsquared.org/

Minted: BNB Zinciri

Ödeme Yöntemleri: $TFI/$BUSD/$USDT

Fiyat: Belirlenecek

Tarih: Nisan 2023

NFTSquared, herkesin NFT yardımcı programlarını ve DeFi işlevlerini programlama olmadan hızlı bir şekilde oluşturmasını sağlayan güvenilir bir Web3.0 altyapısıdır. NFT Staking havuzlarının otomatik olarak oluşturulması ve dağıtılması, NFT madenciliği, blok zinciri domain name hizmeti denetimi ve diğer tamamlayıcı pek çok hizmet için oluşturulmuştur.

Kaynak: Medium

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Arbitrum Verilerinde Artış Yaşanıyor

Arbitrum Ekosisteminde Yer Alan Gem Projeler