içinde

TrustFi Global Hunter Programını Duyurdu

TrustFi Hunter

Sevgili TrustFi Topluluğu, size Global Hunter Programı adı verilen yeni teşvik/kar paylaşım programımızı sunmaktan heyecan duyuyoruz.

TrustFi Hunter Programı, IDO adaylarının tavsiye edilmesini ve Farmer Space iş birliğini içerir. Bu teşvik programı aracılığıyla TrustFi;

  1. Launchpad ve ekosistemimize kaliteli IDO aşaması projeleri ve
  2. Platformda özel bir Space oluşturmakla ilgilenen TrustFi Farmer müşterileri

getirenleri ödüllendirecek.

TrustFi ile 2 IDO kampanyasını veya Space anlaşmasını başarıyla tamamlayan Hunter’lara “The Chosen One” NFT ödül verilecektir. NFT Sahipleri, Flash Private Sale’lere, FCFS Turlarına ve gelecekteki gelir paylaşım planına ayrıcalıklı erişim elde eder.

1) IDO Adaylarını Önerme

TrustFi Launchpad, merkeziyetsiz finans (DeFi) ekosistemine nihayetinde önemli değer katan yüksek kaliteli Web3, DeFi ve Metaverse projelerine odaklanır.

  • Hunter Ödülü: Her iki taraf da anlaşmaya varırsa ve IDO başarıyla tamamlanırsa, Hunter, IDO’da toplanan tutarının %1’ini kazanacaktır. Launchpad’imiz, $20K-$150K aralığındaki tahsise sahip IDO kampanyalarını destekleyebilir.
  • Önceki IDO’larımız: Cheersland, Metaverse Lab, Okratech, Wizardia, STMAN, Gravis Finance, Sugar Kingdom, Enrex…

2) TrustFi Farmer’da Space İş birliği Önerme

Farmer, Web3 üzerine kurulu izinsiz bir likidite yönetimi ve farm oluşturma aracıdır. Farmer’da kodsuz, izinsiz, denetlenmiş akıllı sözleşme araçlarımızı kullanarak ortaklarımız ve müşterilerimiz şunları yapabilir:

  1. Özel DeFi space’leri oluşturabilir;
  2. 60 saniyede tek varlık, LP veya NFT (Nisan’da) stake havuzları oluşturabilir;
  3. Kodlama-geliştirici-denetim ihtiyaçları belirleme teknolojisi uygulamasıyla ortaya çıkan harcamaları ve belirsizliği ortadan kaldırabilir;
  4. Dolaşımdaki arzın bir kısmını farm getirisi ödülleri ile kilitleyin ve stake etme ücretlerinden ekstra gelir elde edebilir ve
  5. Holder tabanını paylaşmak için TrustFi ile çapraz farming ve çapraz marketing kampanyası başlatabilir.

TrustFi

  • Hunter Ödülü: Her iki taraf da bir anlaşmaya varırsa ve Space başarılı bir şekilde oluşturulursa, Hunter, unstake fee’leri (%20) ve space oluşturma ücretleri (2 bin dolar) dahil olmak üzere kazanılan tüm gelirlerin %50’sini (promosyon aşaması – gelecekte azaltılacaktır) kazanacaktır. Bu hizmet, oluşturma aşamasında IDO partnerlerimiz için ücretsizdir.

3) Nasıl Katılım Sağlanır?

Hunter’lar, IDO’lar ve Farmer müşterileri için ekibe projeler önerebilir ve her iki tarafı da birbirine tanıtabilir. TrustFi daha fazla konuşma ve iş birliği ile ilgileniyorsa, ekip 24 saat içinde yanıt verecektir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

KoinSaati tarafından yazıldı.

El Salvador

El Salvador “Volkan Bonolarını” Erteliyor

Testnet Nedir? Olası Testnet Airdrop’ları