in , ,

TrustFi FOTA Flash IDO’sunu ve 3 Yeni Farm Havuzunu Duyurdu

TrustFi

Sevgili TrustFi Topluluğu, 2. Flash IDO’muz Fight of the Ages (FOTA) ve TrustFi Farmer’ın lansmanını kutlamak adına başlattığımız Vote2Farm kampanyasının galiplerini duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Başarıyla geride bıraktığımız CheersLand $CHEERS, Meland.ai $MELD ve Battle Saga $BTL IDO’larından sonra şimdi de Fight of the Ages $FOTA Flash IDO’suna ev sahipliği yapacağız. Sadık holderlarımızı ödüllendireceğimiz bu IDO için Sadakat Puanı Sistemi kullanılacaktır.

Fight of the Ages (FOTA) Flash IDO’suna katılım için daha önceki IDO’larda olduğu gibi TFI Loyalty Governance havuzuna en az 5000 $TFI stake etmelisiniz.

Yukarıda belirtilen linkteki TFI Loyalty Governance havuzuna en az 5000 $TFI stake etmeniz size garantili alım hakkı sağlayacaktır. Bu havuza stake edildiğinde tokenleriniz kilitli kalmayacaktır, fakat 10 gün içinde unstake ederseniz %1 kesinti olacağını ve aynı cüzdan ile bir daha stake edemeyeceğinizi unutmayın.

Katılım için Snapshot tarihi, Flash IDO’nun tarihi, IDO fiyatı, vesting ve tahsis hakları şimdilik belli değil. Detaylar yakında açıklanacak.

TrustFi

Kişi başına düşen tahsis miktarı önceki IDO’larda olduğu gibi Sadakat Puanı’na göre belirlenecektir. Sadakat Puanı Lider Tablosu’nda ilk 500’de yer alan cüzdanlar daha fazla tahsis alacak. Sadakat Puanı hesaplaması ise şu şekilde:

TFI Sadakat Puanı = (Stake Edilen TFI Sayısı) * √(Stake Edilen Gün Sayısı)

Örneğin, 25 gün boyunca Loyalty Governance Havuzu’na 5000 TFI stake ettiniz. Yani TFI Sadakat Puanınız = 5000*√25=25000 olur.

TrustFi Farmer Metaverse Farm’ları

Ayrıca, TrustFi Farmer Platformunun tamamlanmasını kutlamak için ilk oylama kampanyamızı duyurmuştuk. Size piyasadaki en başarılı ve öne çıkan GameFi projelerinden bazılarından 10 havuz seçeneği sunduk ve topluluğumuzun hangilerini farm etmek istediğini sorduk.

Topluluktan en fazla oyu alan 3 proje PolkaCity $POLC, Monsta Infinite $MONI ve AgeOfGods $AOG oldu. Topluluğumuzun istekleri doğrusunda bu 3 harika projenin farmlarını 6 Ocak 2022 TSİ 13.00 itibariyle başlatmış bulunmaktayız.

TrustFi
TrustFi Metaverse Farm’ları

Bu farmlara katılmak için TFI’lerinizi https://launch.cheersland.org/#/mining adresinden stake etmelisiniz. TFI-POLC, TFI-MONI ve TFI-AOG havuzlarına stake edebilirsiniz.

Stake ettikten sonra eğer 7 gün içinde unstake etmek isterseniz %5 kesinti olacaktır. Yaptığınız her stake ve unstake işlemi bu kesinti süresini sıfırlar. Harvest etmek ise kesinti süresini sıfırlamaz.

Bir cüzdandan stake için maksimum stake miktarı 10,000 $TFI olarak belirlenmiştir. Minimum stake miktarı yoktur. 10,000 adete kadar istediğiniz miktarda TFI’yi stake edebilirsiniz.

Her bir havuza ayrı bir şekilde TFI stake edebilirsiniz yani 1 cüzdandan 3 farm’a aynı anda katılabilirsiniz. Bu havuzlara stake etmek size IDO’lara katılım hakkı vermeyecektir.

  • TFI-POLC: min %66 APR
  • TFI-MONI: min %33 APR
  • TFI-AOG: min %33 APR

Havuzlar bu orandan aşağıya düşmeyecek. FCFS usulü havuz dolduğunda yeni girişe izin verilmeyecek. Havuz dolduğunda ise stake etmek için birinin unstake etmesini beklemelisiniz.

  • TrustFi Network ile gelişmeleri takip etmek, sorularınız ve sohbet için TrustFi Türkiye Telegram grubuna katılabilirsiniz: https://t.me/TrustFiTurkey

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Bitcoin

Bitcoin (BTC) Fiyatını Etkileyecek Önemli Gelişmeler

Lithium Finance

Lithium Finance Pre-Staking Ödül Programında Güncelleme