içinde ,

TrustFi Flash Private Sale: DeFiYield Nedir?

TrustFi

Bu yazımızda, DeFiYield Private Sale’den tahsis kazanma şansı için DeFiYield hakkında bilgi ve öngörüleri, Trustfi Launchpad’de gerçekleştirilecek olan Flash Private Sale ve Gleam Yarışması’nın detaylarını paylaşacağız.

Uygunluk kuralları, tier seviyeleri, tahsisler ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için TrustFi Launchpad Şubat IDO Takvimi yazımızı mutlaka okuyun.

DeFiYield Flash Private Sale Ayrıntıları

Flash Private Sale’e katılmanın üç yolu şu şekilde:

 • TrustFi Farmer‘daki Tier System Pool’da snaphot tarihinden (16 Şubat) önce en az 25,000 $TFI satın alın ve stake edin.
 • Garantili tahsis için TrustFi “The Chosen One” NFT’sini satın alın (Daha detaylı bilgi için tıklayın): https://galaxy.eco/trustfi/campaign/GCRWyUUsZc
 • Gleam yarışmamıza katılın. DeFiYield Flash Private Sale tahsis kazanma şansı için: https://bit.ly/3uHb5Mw (Referral kodu ile en çok katılımcı getiren ilk 10 kişi; kişi başı 200$ tahsis, şanslı 100 katılımcı ise; kişi başı 50$ tahsis kazanacak.)

Ticker: $DEFI
Zincir:
ETH & BSC
Alım Tarihi:
17 Şubat, TSİ 17:00 ile 23:00 arası
Private Fiyatı: $0.24
Beklenen IDO Fiyatı
: $0.31
Snapshot Tarihi:
16 Şubat (Habersiz)
Toplam Tahsis:
$50,000 ($7000 Gleam için ayrıldı)
TGE/Listelenme Tarihi:
Açıklanacak
Initial Market Cap: Açıklanacak
Initial Circulating Supply: Açıklanacak
Total Supply: 1,000,000,000 $DEFI
Vesting: 
9 ay boyunca linear dağıtım

DeFiYield FCFS Turu ise 22 Şubat’ta olacak ve 2 Havuz olacak!

 • Havuz #1: “The Chosen One” NFT Sahipleri!
 • Havuz #2: Starfish ve Jellyfish Tier Sahipleri (yani 5,000 ve 24,999 TFI arasında stake edenlere)

FCFS turu detayları ise şu şekilde;

2.5X FCFS Tahsisi!
Yer: https://launchpad.trustfi.org/
Fiyat: $DEFI başına 0.24 BUSD
Tarih: 22 Şubat, TSİ 20:00-23:00 arası
Toplam Tahsis: Her Havuz için 10 bin $
Tür: FCFS
Vesting: 9 ay boyunca linear dağıtım

Araştırma Raporu

Perakende yatırımcılar, DeFi alanında bulunan stablecoinler, yield farming, staking gibi yüksek verimli ürünlere erişmek istiyor. Bununla birlikte, bu araçların en iyi şekilde kullanılması için önemli ölçüde zaman, çaba ve uzmanlık gerekir. Çoğu insan temel finansal ihtiyaçları için daha kolay bir çözüme ihtiyaç duyar, işte burada DeFiYield App devreye giriyor.

DeFiYield, yenilikçi süit varlık yönetimi araçları ve kullanıcılara en hızlı büyüyen ve dolayısıyla en riskli ve kafa karıştırıcı pazar ve son yılların teknolojisi olan blok zinciri alanında gezinmelerine yardımcı olmak için sunulan diğer birinci sınıf özellikler sayesinde DeFi’ye açılan kapınızdır.

DeFiYield’in ana özellikleri şunlardan oluşur:

 1. Tüm DeFi işlevlerine güvenli bir şekilde erişmek için bir platform sağlayan Varlık Yönetimi Kontrol Paneli ile yatırım, ticaret, Swap DEX, stake, türevler, borç verme ve borç alma ile faiz kazanma işlevlerini içerir. Platform ayrıca kullanıcıların portföy performanslarını görüntülemelerine ve kişiselleştirilmiş risk değerlendirmeleri almalarına olanak tanır.
 2. DeFi projelerinin olası risklerini ve saldırılarını tespit etmek için Dashboard ile eşleşen Security Toolkit, akıllı sözleşmeleri tarar ve sürekli olarak oluşturulan bir denetim ve vaka veritabanına karşı filtre uygular.

DeFiYield’ın Eşsiz Özellikleri

DeFiYield App ile tüm perakende yatırımcılar DeFi’ye ve yüksek getirilere güvenli ve saygın bir şekilde erişebilir. Benzer sorunları ele alan başka gösterge panoları ve araçlar (DeBank gibi) olsa da, bunların hiçbiri DeFiYield’in benzersiz araç ve işlevleriyle rekabet edemez:

 1. Asset Management Dashboard ve Portfolio Tracking, tüm DeFi işlevlerine (yatırım, trade, stake, türevler, borç verme ve ödünç alma, faiz kazanma, portföy yönetimi ve izleme) erişmek için güvenli ve güvenli bir platform sağlar.
 2. Uygulamanın Security Toolkit özelliği, potansiyel risklerin ayrıntılı bir analizinin yanı sıra kolay tarama ve koruma için özetlenmiş risk raporları sağlamak için Dashborad ile eşleşir. Security Toolkit, DeFi dolandırıcılıklarının, hack’lerinin ve istismarlarının %75’ten fazlasını önler.
 3. DeFiYield Scanner, birçok zincirdeki herhangi bir akıllı sözleşmeyi alan ve DeFiYield Audit Veritabanı ve REKT Veritabanına dayalı olarak anında bir denetim ve güvenlik puanı oluşturan devrim niteliğinde bir araçtır. Scanner, sorunlu işlevleri ve kod satırlarını ayıran ayrıntılı kod analizi sağlar.
 4. DeFiYield Shield, belirli protokollerdeki ve akıllı sözleşmelerdeki güvenlik açıklarını açıklayarak, brüt risk seviyesini ayrıntılı olarak gösteren, bireysel kullanıcı için portföy risk analizi ve puanı oluşturur. Yatırımcılar daha sonra devam edebilir ve bu riskleri temizleyebilir.
 5. Audit Veritabanı ile DeFiYield, Scanner tarafından güvenlik analizleri oluşturulurken kullanılan devasa bir Audit Veritabanına sahiptir ve oluşturmaya devam etmektedir.
 6. DeFiYield, REKT Veritabanı adı verilen, hack vakaları ve bu durumlarda kullanılan işlevlerden oluşan devasa bir veritabanı oluşturmaya devam ediyor. Veritabanındaki veriler daha sonra portföylerin ve belirli sözleşmelerin potansiyel risklerini değerlendirmek için kullanılır.
 7. Birçok zincirin ve DeFi köprüsünün entegrasyonu, uygulamanın toplu olarak benimsenmesinin bel kemiği olurken diğer bir güçlü rekabet avantajıdır.
 8. Çok zincirli olacak $DEFI tokenleri, piyasaya sürüldüğünde ETH ve BSC’de mevcut olacak ve daha fazla zincire entegre edilecek (planlar Avalanche, Terra & Solana’yı içeriyor).
 9. Kullanıcıların $DEFI tokenlerini stake ederek kendi düğümlerini çalıştırabilecekleri “Blockchain Security Network”, diğer adıyla “DeFiYield Chain” yakında hayata geçirilecek.
 10. Revenue Sharing modeli ile DashBoard, çok çeşitli araçlarla mümkün olan takaslar ve diğer birçok işlem ve potansiyel olarak gelecekte entegre edilecek sigorta ürünleri aracılığıyla gelir sağlayacak. Bu gelirlerin bir kısmı token sahipleriyle paylaşılacak.

Entegre Zincirler ve Protokoller

DeFiYield App, sektördeki büyük zincirlerin ve protokollerin çoğunu entegre etti ve çok daha fazlası yakında gelecek. Entegre ve yakında entegre edilecek zincirlerin listesine göz atın:

DeFiYield
DeFiYield Entegrasyonları

Uygulama, pazar hakimiyetine doğru güçlü adımlar atıyor ve yıl sonuna kadar toplamda 800’e yakın zincire ve protokole entegre edilmesi bekleniyor.

Tokenomics

$DEFI tokenin planlanan kullanım alanları ve faydaları:

 • Multi-chain Token: $DEFI, piyasaya sürüldüğünde ETH ve BSC’de mevcut olacak ve Terra, Avalanche ve Solana’ya entegre edilmesi planlanıyor; kendi zinciri olan “DeFiYield Chain” de yol haritasında bulunuyor.
 • Revenue Sharing: Dashboard gelirlerinin bir kısmı token sahipleriyle paylaşılacak.
 • Staking: Gelecekteki “DeFiYield Chain”, kullanıcıların $DEFI stake ederek kendi node’larını çalıştırmalarına izin verecek.
DeFiYield
$DEFI Tokenomics

Yol Haritası

DeFiYield
DeFiYield Yol Haritası

Partnerleri ve Yatırımcıları

DeFiYield’ın partnerleri şu şekilde;

DeFiYield
DeFiYield Partnerleri

DeFiYield’ın melek yatırımcıları ise sektörde oldukça deneyimli ve bilinen kişilerden oluşuyor;

DeFiYield
DeFiYield Melek Yatırımcıları

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Bitcoin ve S&P 500 İlişkisi

Bitcoin (BTC)

Bitcoin (BTC) Düşüşünün Sebepleri