in

TrustFi Flash Private Sale: Adroverse (ADR) Nedir?

Adroverse
Adroverse Flash Private Sale Ayrıntıları ve Araştırma Raporu

Sevgili topluluğumuz, 25 Şubat’ta TrustFi Launchpad’de Adroverse Flash Private Sale’i duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Bu yazımızda, Adroverse ile ilgili bilgi ve öngörüleri, TrustFi Launchpad’de gerçekleştirilecek olan Flash Private Sale ve Adroverse Private Sale tahsisi kazanma şansı için Gleam kampanyasının detaylarını paylaşacağız!

Katılım şartları, tier seviyeleri, tahsisler ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için TrustFi Launchpad’in Yeni Tier sistemini buradan okuyabilirsiniz: https://koinsaati.com/trustfi-launchpadin-yeni-tier-sistemi/

Adroverse Flash Private Sale Ayrıntıları

Flash Private Sale’e katılmanın üç yolu şu şekilde:

  • TrustFi Farmer‘daki Tier System Pool’da snapshot tarihinden (24 Şubat) önce en az 25,000 $TFI satın alın ve stake edin.
  • Garantili tahsis için TrustFi “The Chosen One” NFT’sini satın alın (Daha detaylı bilgi için tıklayın): https://galaxy.eco/trustfi/campaign/GCRWyUUsZc
  • Gleam yarışmamıza katılın. (Referral kodu ile en çok katılımcı getiren ilk 5 kişi; kişi başı $100 tahsis, şanslı 20 katılımcı ise; kişi başı $25 tahsis kazanacak)

Adroverse

Ticker: $ADR
Zincir:
BSC
Alım Tarihi: 
25 Şubat, TSİ 17:00 ile 23:00 arası
Private Fiyatı: $0.016 (Bu fiyattan alacaksınız!)
Beklenen IDO Fiyatı
$0.020
Snapshot Tarihi: 
24 Şubat (Habersiz)
Toplam Tahsis: 
$20,000 ($2000 Gleam için ayrıldı)
TGE/Listelenme Tarihi: 
1 Mart
Initial Market Cap: $348,000
Initial Circulating Supply: ~17.5M (Likidite Hariç)
Total Supply: 1,000,000,000 $ADR
Vesting: TGE’de %7,5 dağıtılacak, ardından 2 aylık uçurum ve 15 aylık lineer dağıtım

Araştırma Raporu

Adroverse — Metaverse of Heroes, insanların eğlenebileceği, sosyalleşebileceği ve aynı anda kripto para birimi ve NFT varlıkları kazanabileceği, çok zincirli bir ortama (BSC, Solana, IPFS, Chainlink…) dayalı merkeziyetsiz gelişen bir metaverse’dir.

Adroverse metaverse, merkeziyetsiz bir şekilde sürekli gelişmek üzere tasarlanmıştır ve özünde tüm metaverse ekonomisine güç verecek olan MetaFi platformuyla kalabalık bir ekonomi modeli yaratma güçlü bir misyonu vardır. Böyle bir tasarımla proje, bazı oyunları ve kripto para fonlama planını bir araya getiren sözde metaverse projelerinden cesurca farklılaşıyor. Proje, kitlesel olarak kalabalık, demokratik ve merkeziyetsiz bir metaverse oluşturma vizyonuna heveslidir.

Adroverse

Adroverse, güçlü ortakları ve destekçileri ile birlikte, free-to-play ve play-to-earn mekanizmaları içeren bir dizi benzersiz video oyunu geliştirecek ve yayınlayacak. Kullanıcı tabanının büyümesiyle birlikte proje, Web3 ve NFT2.0 segmentlerine tam kapsamlı hizmet vererek çeşitlendirilmiş ve merkeziyetsiz bir ekonomi geliştirmeye odaklanacak.

31. yüzyıldaki kurgusal Adroverse Galaksisine yayılan blok zinciri tabanlı oyunlar ve sosyal ağlar aracılığıyla, sakinler askeri taktiklerden siyasi liderliğe kadar çok çeşitli faaliyetlerde bulunabilecekler.

Meraklıları için Adroverse Galaksisinin Arkasındaki Lore hakkında buradan okuyabilirsiniz.

Adroverse’in ana özellikleri:

  1. Easy-to-Earn, Free-to-Play, and Play-to-Earn (F2E) olan yeni nesil Blockchain tabanlı Oyunlar
  2. Çok çeşitli etkinlikler için oyuncuları birbirine bağlamak için tüm Adroverse metaverse’i kapsayan bir Sosyal Ağ
  3. Kripto Kazançları: Adroverse, vatandaşların dijital ürünlerin üretimine ve ticaretine katılabilecekleri, çeşitli işleri yürütebilecekleri ve kripto para kazanmak için DeFi ve GameFi faaliyetlerine katılabilecekleri sağlam bir dijital kitle-emtia ekonomisi inşa etmeye kararlıdır.

Adroverse’in Eşsiz Özellikleri

Adroverse, kapsamlı ve kalabalık tabanlı bir ekonomi, tüm sistemi kapsayan bir sosyal ağ ve çeşitli türlerdeki irfan tabanlı oyunlarla gerçek bir metaverse inşa etmeyi amaçlıyor; yani, trendi kâra dönüştürmek için birkaç düşük kaliteli oyunu blok zinciri finansmanıyla birleştiren birçok sözde metaverse projesinin aksine. Bu projelerden farklı olarak, Adroverse’in yol haritası uzun yıllara uzanıyor.

Adroverse

Proje, metaverse’de NFT kullanımı için yepyeni bir olasılık alanı yaratarak, yükseltilebilir kullanım ömrüne sahip etkileşimli NFT’leri kullanan ilk proje olacak. Yani Adroverse, NFT’lere bir hayat veriyor.

Bu yeni nesil işlevsel NFT şeması, devredilemez, ruha bağlı NFT’leri, kullanımdan sonra yakılan tüketilebilir NFT’leri ve belirli bir koşul karşılandıktan sonra çalışmayı durduran kullanım dışı bırakılabilir NFT’leri içerecektir. Bu canlı NFT’ler, metaverse’in bilgisi ile mükemmel bir koordinasyon içinde sorunsuz bir şekilde uygulanacaktır. NFT’ler aracılığıyla, çoğu oyun içi ürün ve kaynak belirtilecektir.

Bu NFT kartlarının benzersiz seviyelendirme sistemi, aynı kartların daha yüksek bir seviyeye dönüştürülebildiği 5 farklı seviye içerir. Seviye 1 kartlar devredilemez, Seviye 2 ila 5 devredilebilir ve takas edilebilir. Seviye 5 kartlarının sonsuz bir ömrü vardır. Bu, sınırlı sayıda kartın daha yüksek seviyelere dönüştürüleceği ve geri kalanların zamanla yok olacağı ve Seviye 5 kartlarını oldukça değerli hale getireceği anlamına gelir.

2. Dijital Kalabalık Ekonomisi

Adroverse, dijital varlık tasarımı, üretimi ve dağıtımının tüm süreçlerini tamamen merkezsizleştiren ve metaverse ekonomisini gerçek bir Açık Kalabalık-İşbirlikçi yapan ilk blok zinciri projesidir.

Bu işbirlikçi, oyuncu tarafından oluşturulan tasarım (yeni varlık teklifleri aracılığıyla), daha sonra Adroverse Foundation tarafından Oyun Motorlarına eklenen Assets Control Community (stake-to-vote) aracılığıyla oylanır. Kârlar, Asset Creator (%5-20), the Assets Control Community (%50-80) ve win-to-earn temelinde Reward Engines (%15-30) arasında paylaşılır.

Adroverse, oyunlar, sosyal ağlar, diğer dApp’ler ve daha fazlası için DeFi etkinliklerini destekleyebilen kapsamlı bir MetaFi platformuna sahip ilk metaverse’dir.

MetaFi Platformu üç alan içerecek: DeFi Alanı (pazar, araçlar ve hizmetler), Oyunlar ve Uygulamalar Alanı (merkeziyetsiz kripto oyunları, sosyal ağlar ve dApp’ler) ve Dış Alan (merkeziyetsiz ağlar ve gerçek dünya ağları). Bu boşluklar, Adroverse’nin özel para birimi tasarımı ile köprülenecektir.

Adroverse Tokenomisi

Adroverse’in MetaFi Platformu, alanlarını özel bir para birimi tasarımı ile birleştirecek: ERC-20 uyumlu ve sınırlı üst sınır olan Governance tokeni, oyun içi kullanım için stablecoin olan Hard Currency ve NFT olan sınırsız büyüklüğe sahip Soft Currency’ler oyun içi kullanım için.

ADR Tokenomisi

Vesting Takvimi ve Token Salınımı Grafiği ise Adroverse Foundation tarafından şu şekilde sunulmaktadır:

ADR Vesting Takvimi
ADR Token Salınımı

Adroverse Yol Haritası

Adroverse’in yol haritası, Adroverse Galaxy ve metaverse’nin evrimini düzenlemek için dikkatlice planlanmıştır. Kısa vadede, metaverse, çeşitli oyun segmentleri ve işlevleri, çeşitli ödüller ve teşvikler ve bir metaverse sakini olarak kazanmanın diğer yolları aracılığıyla esas olarak play-to-earn (P2E) etkinliklerini içerecek.

Adroverse Yol Haritası

Uzun vadede, metaverse, çok çeşitli kitle destekli etkinlikleri destekleyebilen bir Crowd Metanomy’ye dönüşecek.

Adroverse Partnerleri ve Yatırımcıları

Adroverse Partnerleri ve Yatırımcıları

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Heroes Chained (HEC) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: Heroes Chained (HEC) Nedir?

Biden’ın Kripto Kararnamesi