in

TrustFi Farmer’da CEEK ve RACA Farm Rehberi

TrustFi
TrustFi Süperstar Metaverse Farm’ları: RACA ve CEEK

Bu yazımızda TrustFi Farmer platformunda TFI stake ederek Radio Caca (RACA) ve Ceek (CEEK) tokenlerini nasıl farmlayabileceğiniz hakkında detaylı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.

TrustFi hakkında gelişmeler ile duyuruları takip etmek için ve sorularınız ile sohbet için TrustFi Türkiye Telegram grubuna katılabilirsiniz: https://t.me/TrustFiTurkey

TrustFi Farmer, Otomatik Farm Havuzları (AFP) algoritması tarafından desteklenen ve Web3 için Merkeziyetsiz Farm Protokolünü temel alan bir likidite madenciliği ve farming havuzu oluşturma platformudur.

Tüm kripto girişimleri, Farmer’da izinsiz olarak farming havuzları oluşturarak token yardımcı programı oluşturabilir ve stake ödülleriyle fiyat oynaklığını koruyabilir.

Farmer, RACA ve CEEK farmları gibi birçok fırsata ev sahipliği yapmanın yanı sıra ortak projelerimiz ve bağımsız havuz sahipleri için karlı farmlara da ev sahipliği yapmaktadır.

RACA ve CEEK Farm Havuzu Detayları:

  • Farm Havuzu: CEEK veya RACA kazanmak için TFI stake edin
  • Havuz Başlangıç Tarihi: 31 Ocak, TSİ 19.00
  • Havuz Bitiş Tarihi: 17 Mart, TSİ 19:00
  • Yer: https://farmerbsc.trustfi.org/
  • Unstake Ücreti: 7 gün içinde %5

TrustFi Farmer – CEEK ve RACA Farm Rehberi

Adım-1: Öncelikle stake etmek için TFI satın almalısınız:

 

Adım-2: TFI’lerinizi edindikten sonra TrustFi Farmer’a gitmelisiniz: https://farmerbsc.trustfi.org/

Görseldeki gibi RACA ve CEEK farmlarını bulun. Buradan Unlock Wallet‘a tıklayarak veya sitede sağ üst kısımda Connect‘a tıklayarak cüzdanınızı bağlayabilirsiniz.

 

Adım-3: Cüzdanınızı bağladıktan sonra stake etmek istediğiniz farm’da Approve‘a tıklayın ve cüzdanda açılan pencereden Confirm‘e tıklayın.

 

Adım-4: Ardından Stake butonuna basın ve stake etmek istediğiniz miktarı girip Confirm‘e tıklayın, ardından cüzdanda açılan pencereyi onaylayın.

Stake ettiğiniz miktarı TFI Staked yazan kısımda, birikmeye başlayan ödülleri ise stake ettiğiniz havuza göre CEEK Earned veya RACA Earned kısmında görebilirsiniz. İstediğiniz zaman ödülleri harvest edebilirsiniz.

Unstake etmek için ise Unstake butonuna tıklayabilirsiniz. Eğer 7 gün içinde unstake ederseniz %5 kesinti olacağını ve bu sürenin her stake veya unstake ettiğinizde sıfırlanacağını aklınızda bulundurun.

Farmer’da nasıl stake edeceğinizi öğrenmek için bu videoları da izleyebilirsiniz:

Bu videolardaki işlemleri Golden Pool yerine RACA veya CEEK havuzunda gerçekleştirmelisiniz.

Farmer’daki RACA ve CEEK farmları hakkında daha detaylı bilgiyi bu yazımızdan edinebilirsiniz: TrustFi Süperstar Metaverse Farm’ları: $RACA ve $CEEK

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Kripto para, Bitcoin

Bitcoin (BTC) Dönüş Sinyalleri mi Veriyor?

kriptopara

Ethereum (ETH), Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) Teknik Analizleri I 25.02.2022