in

TrustFi Farmer Vote2Farm Kampanyası Duyuruldu

TrustFi

Sevgili TrustFi Ailesi, TrustFi Farmer Platformunun tamamlanmasını kutlamak için ilk oylama kampanyamızı duyurmaktan gurur duyuyoruz. Size piyasadaki en başarılı ve öne çıkan GameFi projelerinden bazılarından 10 havuz seçeneği sunacağız.

Platformu daha iyi anlamak için lütfen makalenin sonundaki TrustFi Farmer Hakkında bölümüne bakın.

Topluluktan en fazla oyu alan 3 proje, yaklaşmakta olan Farm Havuzumuzda ödül tokenleri olacaktır, yani $TFI stake ederek bu projelerin tokenlerini kazanacaksınız.

Nasıl Oy Verilir?

???? TrustFi Türkiye Telegram Grubuna katılın: https://t.me/TrustFiTurkey
⌚ Oylama Son Tarihi: 7 Ocak 2022 TSİ 13.00
???? En sevdiğiniz Oyun Projesi için Sabitlenmiş Mesajı Bulun ve Oylayın.

Lafı fazla uzatmadan seçeneklerinizi ve bu projelerle ilgili açıklayıcı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz:

SplinterLands (SPS)

Splinterlands, blok zinciri teknolojisi üzerine inşa edilmiş öncü bir dijital tahsilat kart oyunudur. Konsept olarak Magic the Gathering ve Hearthstone gibi, tümü çeşitli istatistiklere ve yeteneklere sahip bir kart koleksiyonu oluşturduğunuz ve bunları rastgele dövüş kurallarıyla beceriye dayalı maçlarda diğer oyuncularla savaşmak için kullandığınız oyunlara benzer.

Splinterlands
Splinterlands (SPS)

Oyuncular blockchain teknolojisini kullanarak dijital varlıklarını tıpkı fiziksel kartlarmış gibi özgürce kiralayabilir, satın alabilir, satabilir ve swap edebilir ve tüm işlemler herkese açık ve değişmez bir şekilde kaydedilir. $SPS, geniş ekosistem için yönetişim tokenidir.

Angels Creed (ANGEL)

Angels Creed, Binance Smart Chain üzerine inşa edilmiş yeni bir play-to-earn RPG oyunudur. Oyuncular, NFT oyun karakterleri yaratabilir ve Angel’s Creed’in Işık ve Karanlığın sonsuza kadar savaştığı fantastik dünyasına girebilir.

Angels Creed
Angels Creed (ANGEL)

$ANGEL tokeni, Angels Creed ekosisteminin ana tokenidir ve swap yoluyla satın alınabilir veya play-to-earn oyun etkinlikleri yoluyla kazanılabilir. Melekleri kiralamak, oyun karakterlerini, oyun öğelerini yükseltmek, zorluklara katılmak ve diğer benzer faaliyetler için $ANGEL gereklidir.

PolkaCity (POLC)

PolkaCity, kullanıcıların sanal bir şehir şeklinde Sanal Varlıklara yatırım yapmalarına olanak tanıyan, tamamen özerk, sözleşmeye dayalı yeni bir NFT ve oyun platformudur.

PolkaCity
PolkaCity (POLC)

Oyuncular, çeşitli taksilerden elektrik santrallerine ve sosisli stantlarından yatırımcılar için farklı kazanç planları sunan otellere kadar çeşitli sanal varlıklara yatırım yapabilirler.

HappyLand (HPL)

HappyLand, Teksas kırsalından ilham alan, oynayarak kazanılan bir blok zinciri oyun platformudur. HappyLand’de oyuncular, evcil hayvan yetiştiren, besleyen ve çiftliğine bakan bir çiftlik sahibinin rolüne dönüşecek.

HappyLand
HappyLand (HPL)

Oradan, her oyuncu birçok benzersiz özel stile sahip çok çiftlikli bir metaverse inşa etmeye katılacak. Proje, PoS ödüllendirme için ilginç mekanikler tanıtıyor, esas olarak 3d karakterler ve alışveriş merkezleri ve eğlence gibi tesisler içeren bir kırsal tarım ve şehir sistemi inşa ediyor.

Binamon (BNM)

Binamon, blok zinciri evrenine yeni gelenlerin öğrenebileceği, kazanabileceği ve eğlenebileceği harika bir deneyim getirmeyi amaçlayan eksiksiz bir dijital canavar metaverse’dir.

Binamon
Binamon (BMON)

Oyun, milyonlarca insanın NFT ve blok zinciri tabanlı oyun dünyasına kolay ve eğlenceli bir şekilde katılmasını sağlıyor; ve toplama, ticaret, farming, stake ve maceralar ve savaşlar yoluyla gelir elde etmek için!

Chumbi Valley (CHMB)

Chumbi Valley, BSC ve Polygon üzerine inşa edilmiş büyüleyici bir rol yapma blok zinciri oyunudur. Chumbi, yemyeşil ve gizemli bir orman vadisinde yaşayan sevimli NFT yaratıklarıdır. Tüm oyun içi öğeler ve yaratıklar, blok zinciri tabanlı tokenler ve NFT’lerdir.

Chumbi Valley
Chumbi Valley (CHMB)

Chumbi Valley’in görselleri ve oynanışı tamamen orijinaldir ve Pokemon, Zelda, Stardew Valley ve Studio Ghibli filmleri gibi klasiklerden esinlenmiştir. Oyun, farming, keşif, işçilik, üreme, savaş ve arazi parsellerinin işlevlerini içerir.

Monsta Infinite (MONI)

Monsta Infinite, oyun ve kripto para birimini bir araya getiren sıra tabanlı bir kart oyunu konseptine sahip, oynayarak kazanılan bir MMORPG’dir (devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu).

Monsta Infinite
Monsta Infinite (MONI)

Yönetişim tokeni $MONI ve NFT Canavarlarını tanıtarak play-to-earn konseptini uygular. NFT Canavarları olan “Monstas”, 6 vücut parçasından oluşur ve 9 sınıfa sahiptir.

Revomon (REVO)

Revomon, inanılmaz, sürükleyici Sanal Gerçeklik (VR) deneyimini NFT’lerin arkasındaki çığır açan teknolojiyle birleştiren heyecan verici yeni bir Metaverse’dir. Bu sinerji, blok zinciri teknolojisinden yararlanarak sanal bir dünyada gerçek değer yaratılmasına izin verecektir.

Revomon
Revomon (REVO)

Ekosistem unsurları, NFT mülkiyeti, DAO, Play-to-kazan mekanizması ve Stake/Farming’den oluşur. Revomon Beta Metaverse artık VR cihazları için mevcut, bu harika yaratıklara bir göz atın!

Moniwar (MOWA)

Moniwar, herkes için bir PvP (oyuncuya karşı oyuncu) mekaniğine sahip destansı bir puzzle oyunudur. Proje, oyun ve DeFi alanında oyuncular için yeni bir deneyim yaratmayı hedefliyor.

Moniwar
Moniwar (MOWA)

Oyun, oyuncuların eğlenmesi için uygun bir mekanizma ile tasarlanmıştır ve DeFi, NFT pazarı, PvP, patron avları, zindanlar ve token ile NFT farming gibi işlevler ve modüller aracılığıyla kullanıcılara gelir ve para kazanmanın sürdürülebilir yollarını getirecektir.

Age of Gods (AOG)

Age of Gods, Juego Game stüdyoları tarafından geliştirilen, iyi tasarlanmış PvE (oyuncuya karşı çevre), PvP (oyuncuya karşı oyuncu), turnuvalar ve staking mekanikleri aracılığıyla oyun oynayabileceğiniz ve token kazanabileceğiniz yüksek kaliteli bir blok zinciri oyunudur.

Age Of Gods
Age Of Gods (AOG)

Bu yetenekler sayesinde oyuncular, oyunda başarıya ulaşmak için kullanılacak ilerleme ve teçhizat (öğeler) elde edebilirler.

TrustFi Hakkında

TrustFi Farmer, Otomatik Farm Havuzları (AFP) algoritması tarafından desteklenen ve Web3 için Merkeziyetsiz Farm Protokolünü temel alan bir likidite madenciliği ve farming havuzu oluşturma platformudur. Tüm kripto girişimleri, TrustFi Farmer’da izinsiz olarak farming havuzları oluşturarak token yardımcı programı oluşturabilir ve stake ödülleriyle fiyat oynaklığını koruyabilir.

TrustFi, çok zincirli merkeziyetsiz bir BaaS çözümü sağlayarak DeFi pazarını alt üst ediyor. Ekosistemimiz,

  • Merkeziyetsiz Topluluk Yönelimli İnkübatör olan TrustFi Booster;
  • Sigortalı bir mekanizmaya sahip bir IDO Genel Protokolü olan TrustFi LaunchPad;
  • ve Web 3.0 üzerine kurulu DeFi altyapısına önemli bir ek olan Otomatik Farm Havuzları (AFP) Sözleşmesi olan TrustFi Farmer’ı içeriyor.

Ana odak noktamız, likidite yönetimi, topluluk büyümesi ve DAO yönetimine vurgu yaparak erken kripto varlık ihracı. Bu üç faktörün, DeFi’nin sahip olduğu sınırsız potansiyelin kilidini başarıyla açmamıza izin vereceğinden eminiz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Cheersland: Kingdom Karnage Özel Whitelist’e Nasıl Katılınır?

KuCoin

Good Games Guild (GGG), KuCoin’de Listeleniyor: Good Games Guild Nedir?