in , , ,

TrustFi Booster Lansmanı ve Coxena Katkı Havuzu Duyurusu

TrustFi Booster

Sevgili topluluğumuz, TrustFi Booster platformunun resmi lansmanını ve CeFi ile DeFi için hepsi bir arada bir platform olan Coxena ile ortaklığımızı duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Coxena, üç işlevselliğe sahip tam teşekküllü bir borsadır: spot, anında takas ve P2P işlemleri. Coxena, P2P değişimi, spot ve anında takas işlevleri, birikim hesapları, borç verme seçenekleri, POS sistemleri, bir crowdfunding yani kitle fonlaması platformu ve bir cüzdan yönetim sistemi gibi çok ihtiyaç duyulan hizmetleri tek bir platformda entegre edecek.

Borsa; kripto varlık yönetimi, ödeme ve takasını kolaylaştırmayı, yurt içi para transferinde üstün kullanıcı deneyimi sağlamayı ve kripto ödeme entegrasyonunu hizmet sağlayıcılar için kolayca kullanılabilir hale getirmeyi amaçlıyor. Proje nihai olarak, uluslararası genişlemenin temel vizyonuyla Nijerya FinTech pazarını yakalamayı hedefliyor.

TrustFi x Coxena stratejik ortaklığı, birçok karşılıklı büyüme ve işbirliği fırsatı sunacak!

TrustFi Booster Nedir?

TrustFi Booster, TrustFi BaaS Ecosystem tarafından desteklenen orijinal bir IDO öncesi platformdur ve erken aşamadaki kripto girişimlerinin kurulmasına ve finanse edilmesine yardımcı olmak için topluluk odaklı bir inkübatör ve zincir içi sponsor olarak hareket eder, ayrıca topluluk oluşturma ve resmi lansmanlarından.önce pazar ısınması sağlar.

TrustFi Booster, daha iyi ve merkeziyetsiz bir gelecek için yeni ve gelecek vaat eden projelerin inkübasyonuna katılım için topluluğu ödüllendiriyor.

Booster platformu aracılığıyla katılımcılar;

1) Erken aşama projelerine yatırım yapma ve destekleme imkanı (Coxena için seed turu),
2) Daha yüksek tahsis alma imkanı,
3) ve Limited Booster NFT’yi alma imkanına sahip olabilir (Limited Booster NFT’leri takas edilebilir ve aktarılabilir).

Coxena Katkı Havuzu

Coxena Booster Kampanyasına katılmak isteyen kullanıcıların, aşağıda belirtilen zaman aralığında TrustFi Booster Sayfasını ziyaret etmeleri ve Coxena Katkı Havuzunda 200$ taahhüt etmeleri gerekmektedir. Havuzun FCFS için ayarlandığını unutmayın.

  • Katkı Tarihi: 31 Ocak, TSİ 18.00 — 2 Şubat
  • Havuz Tipi: FCFS, Seed Aşaması
  • Yer: https://booster.trustfi.org/#/pools
  • Kişi Başı Tahsis: 200 BUSD
  • $COX başına fiyat: 0,01 $
  • Toplam Tahsis: 20.000 BUSD
  • Vesting: TGE’de %10, 1 aylık kilit, ardından 12 ay boyunca linear vesting
Coxena
Coxena Yol Haritası

Coxena’nın sosyal medya hesaplarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Website | TwitterTelegramYol Haritası | Tokenomi

TrustFi Network’ün 2022 planları ve 2021 başarılarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için; TrustFi Network 2021 Faaliyet Raporu

Kriptoparalar ve blockchain hakkında; her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Rusya, 2022 Sonuna Kadar Kriptoyu Düzenlemek için Yol Haritasını Hazırlıyor

Metamask

MetaMask’ı Harmony’e Nasıl Bağlarsınız?