içinde

TrustFi Battle Saga IDO’suna Nasıl Katılınır?

Battle Saga
TrustFi Battle Saga IDO’suna Nasıl Katılınır?

Sevgili topluluğumuz, en iyi kullanıcı deneyimi ve uyarlanabilirlik için yenilikçi DAO sistemini uygulayan ve Clash of Clan’dan ilham alan merkeziyetsiz Earn-Without-Playing (EWP) yani Oynamadan-Kazan iş modeline sahip stratejik metaverse oyunu Battle Saga ile yaptığımız yatırımı ve ortaklığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

TrustFi olarak yeni IDO’muza ev sahipliği yapacağız ve Battle Saga’yı güçlü $TFI sahiplerine ve topluluğumuza getireceğiz. Kararsız piyasa koşulları nedeniyle, IDO olarak sahip olduğumuz tahsis fazla değil ancak fiyat da Stratejik Tur ile aynı, yani resmi IDO fiyatından daha düşük.

Tahsisler, Sadakat Puanı Lider Tablosu’na dayalı olarak dağıtılacaktır: Sadakat Puanı hakkında bilgi edinin>>

TrustFi yeni IDO’su Battle Saga hakkında ayrıntılar:

★ Sadakat Puanı Sıralaması Anlık Görüntüsü Saati: 20 Aralık TSİ 11.00

★ Anlık Görüntü ve Sadakat Puanı Lider Tablosu IDO’dan Önce Açıklanacak. Lider Tablosunu incelemek ve alım hakkınızı öğrenmek için: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1McGmwZCKHb-G_C1vzxuPC8-KsIvz5VHWB0kxRctfU_8/edit (Stake ettiğiniz cüzdan adresini kopyalayıp ve CTRL F yapıp çıkan arama kısmına yapıştırarak kolayca kendi sıralamanızı bulabilirsiniz). Toplam tahsis miktarınızı öğrenmek için Total Allo yazın sütüna bakınız.

★ Battle Saga IDO’su 21 Aralık 2021 Türkiye saati ile 13:00 – 16:00 saatleri arasında gerçekleşecektir.

★ Satın Alım Para Birimi: BUSD

★ Battle Saga IDO’su şu adresten yapılacak: https://launch.cheersland.org/#/fundraising

★ Bu link ile cüzdanınızın Dapps bölümü üzerinden katılım sağlanacak ve alımlarınızı siz gerçekleştireceksiniz. Alım hakkı 3 saat olacaktır ve alım için gerekli BUSD’leri (BEP-20) önceden ayarlamanız tavsiye edilir, işlem ücretleri için BNB bulundurmayı da ihmal etmeyin. Cüzdanınızda 0.01 BNB’den fazla bulunmalıdır. İşlemler sırasında işlem ücretini de 0.01 BNB olarak gösterebilir ama ondan çok çok daha az miktarda kesmektedir.

Not: Bu açıklamalar dışında size özelden ulaşan ve $BTL alımı için link gönderen, hesap cüzdanlarınızı çalmaya çalışan dolandırıcı mesajlara güvenmeyin. Lütfen sadece resmi duyuruları okuyarak işlem yapın.

TrustFi Türkiye Duyuru kanalına buradan katılabilirsiniz: https://t.me/trustfiduyuru

IDO Adımları ise şu şekilde;

IDO saatinde bu adrese gidiyoruz: https://launch.cheersland.org/#/fundraising

Adım 1: Resimde görüldüğü uzere TFI stake edenlere ait bölüme gidiyoruz ve View Details‘e tıklıyoruz. (Battle Saga IDO’su için CHEERS#1 yerine Battle Saga yazacaktır.)

TrustFi
Adım 1

 

Adım 2: Ardından bu sayfa açılacak. Allocation: Siz ne kadarlık alım yapabilceksiniz onu gösteriyor. Balance: Hesabınızdaki BUSD tutarı.

Commit Your Funds kısmına alım hakkımızı giriyoruz ve Approve yapıp cüzdanı onaylıyoruz. İşlem gerçekleşince daha sonra Join kısmına girip size ayrılan tahsis miktarı kadar BUSD ile max kısmına tıklayın ve alımı yapın. Onay mesajı gelince cüzdandan BUSD’nizin gittiğini gördüğünüzde işlem tamamlanmış demektir.

TrustFi
Adım 2

Not: İşlemi gerçekleştirdikten sonra bakiyenizi kontrol etmeyi unutmayın, eğer gerçekleşmemiş ise bir daha deneyin. BscScan’dan da işlemlerinizi mutlaka kontrol edin.

★ Bu işlemin ardından BTL tokenlerinizi claim etmenize gerek yoktur. İlk listelenmeden belli bir süre sonra toplam hakkınızın %9’u otomatik olarak cüzdanlarınıza gönderilecektir. Geri kalan haklarınız ise 1 ay aradan sonra her ay %15.6 şeklinde otomatik olarak cüzdanlarınıza gelecektir.

★ Cüzdanınızla ilk kez bu adrese dapps ile bağlantı yapınca sizden Metamask bağlantısı isteyebilir, onaylayın ve BSC ağında bağlandığınızı kontrol edin.TrustFi

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Haftanın Lansmanları

Yakında Piyasaya Sürülecek En İyi 7 DeFi ve NFT Projesi | 20 Aralık 2021

Kriptopara

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Teknik Analizi | 22 Aralık 2021