in

Trust Wallet’ta Bitcoin Saklanır mı?

Trust Wallet, kripto para yatırımcılarının binlerce kripto para birimini saklayabileceğiniz bir kripto para cüzdanıdır.

Trust Wallet’ta kripto paralarınızı saklamanın yanı sıra onların ekosistemlerine erişmenizi de sağlar. Bunu yapabilmenin en popüler yolu kripto para stake etmektir. 2018 yılında Binance tarafından satın alınan Trust Wallet, geliştirilmeye devam ediyor.

Trust Wallet, Bitcoin (BTC), diğer token ve blockchain cüzdanlarını destekler. Trust Wallet sayesinde fonlarınız tüm kontrolü sadece sizdedir. iOS’ta ve Android’deki mobil arayüz üzerinden kripto paralarınızı satın alabilirsiniz, gönderebilirsiniz, saklayabilirsiniz ve trade edebilirsiniz.

Trust Wallet, kripto varlıklarınız için son derece güvenli bir dijital cüzdandır. Doğası gereği tamamen merkeziyetsizdir bu da her şeyin kullanıcı tarafından kontrol edildiği anlamına gelir.

Trust Wallet, hiçbir kişisel bilgi veya fon içermez, ana hedefi herkes için güvenli ve kullanıcı dostu bir hizmet sağlamaktır. Temelde ödenen iki tür ücret bulunur. Bunlardan biri kripto para işlemi her gerçekleştiğinde alınan ağ ücretidir. Diğeri ise Ethereum blockchain’i tarafından alınan işlem ücretleridir. Trust Wallet bunlardan bir komisyon almaz ve kesilen ücret işleten madencilere aktarılır.

Trust Wallet Herhangi Bir Ücret Alır mı?

Kurulumu itibariyle Trust Wallet, topluluk tarafından herhangi bir açık ücret talep etmez. Ancak kripto işlemlerini tamamlamak için bazı işlem ücretleri alınır. Bu ücret, ağa güç sağlamak ve işlemlerin tamamlanması için gerekli olan ödemedir.

Trust Wallet‘ı kullanmanın birçok avantajından biri de geniş bir yelpazede desteklenen kripto para birimleridir. Diğerler cüzdanların aksine Trust Wallet 40’tan fazla blok zincirini destekleyerek 160.000’den fazla farklı varlığı depolamak için kullanılabilir. Diğer cüzdanlar arasında yaygın olmayan bir nokta ise Trust Wallet’ın, “Koleksiyonlar” sekmesi altındaki NFT’leri de desteklemesidir. Ethereum (ETH), Solana (SOL), Binance Coin (BNB) ve Cardano (ADA) gibi en büyük kripto para birimleri de Trust Wallet tarafından destekleniyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

ATOM, Cosmos

Cosmos (ATOM) Boğasında Yükselebilecek Projeler

PancakeSwap’ta Token Nasıl Satılır?