in ,

Trust Wallet’a Nasıl Coin Gönderilir?

Trust Wallet, şu anda en çok kullanılan dijital kripto para cüzdanı olma özelliğine sahip, gün geçtikçe de kullanıcı sayısı artan bir platform. Birden fazla blockchain altyapısını destekleyen bu dijital cüzdana nasıl coin gönderilir inceliyoruz. 

Cüzdanı verimli kullanabilmeniz için hesabınızda yeterli bakiye olması gerekir. Trust Wallet söz konusu olduğunda, coin transferini tamamlamanın iki yolu vardır. İlk olarak üçüncü taraf sağlayıcıdan coin satın alabilirsiniz. Trust wallet’a coin eklemenin başka bir yolu ise fonların başka bir harici cüzdandan veya borsadan gönderilmesini sağlamaktır. İşlemi hızlandırmak için coin’i doğrudan Trust Wallet cüzdan adresine yatırabilirsiniz.

Yöntem 1: Coin Satın Alın

-İlk olarak, Trust Wallet’ı telefonunuza indirin ve yükleyin.
-Doğru yapılandırdığınızdan emin olun.
-Yapılandırdıktan sonra Satın Al seçeneğine dokunun.

-Satın almak istediğiniz coin’i seçin.
-Seçilen coin’e bağlı olarak Trust Wallet size mevcut borsaların bir listesini gösterecektir.

-Seçtikten sonra devam etmek için İleri düğmesine tıklayın.
-Şimdi, harcamak istediğiniz para miktarını girmeniz gerekecek ve ardından uygulama size bu parayla alabileceğiniz coin sayısını gösterecek.

-Telefon numaranız, e-postanız ve doğum tarihiniz gibi ayrıntıları eklemeniz gerekiyor.
-Tüm bu bilgileri girdikten sonra Gönder düğmesine tıklayın.
-Ardından ödeme yöntemini seçmeniz istenecek. Kart, Apple Pay ve Google Pay seçeneklerinden biriyle devam edebilirsiniz. Ödemeyi başarıyla yaptıktan sonra seçilen parayı Trust Wallet’a yatırmış olacaksınız.

Bu da ilginizi çekebilir: Trust Wallet Nasıl Kurulur?       

Yöntem 2: Başka Bir Borsadan Coin Alın

Başka bir borsadan coin almak için aşağıda yazılı adımları izlemeniz gerekecek.

-Trust Wallet’ı başlatın.


-Al seçeneğine dokunun.
-Almak istediğiniz coin’i seçin.


-Trust Wallet adresinizi QR kodu veya alfasayısal kod olarak kopyalayın. Doğru şekilde kopyalayıp gönderdiğinizden emin olun.

İşlem Uzun Sürer mi?

Coin’in hesabınıza ulaşması için geçen süre bir dizi faktöre bağlıdır. Mevcut koşullar uygun ise ve tüm adımları doğru şekilde gerçekleştirdiyseniz cüzdan hesabınıza coin yatırma işleminin tamamı 30 dakikadan fazla sürmeyecektir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Dünya Kupası Fan Token’ları Nasıl Etkiler?

NFT Fantezi Kart Oyunu Sorare ile Para Kazanılır mı?