in ,

Trust Wallet (TWT) Bir Haftada %90 Arttı!

trust wallet

Çoğu kripto para FTX borsasının çöküşü sebebiyle ortaya çıkan kayıpları kontrol altına almak için mücadele ederken Trust Wallet (TWT), genel piyasa düşüşüne meydan okuyarak kazanç kaydetmeye devam ediyor.

Nitekim, TWT 18 Kasım’da 2,2 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte neredeyse %10’luk bir kazanç kaydetti. Aynı zamanda, CoinMarketCap verilerine göre Trust kripto cüzdanının yerel varlığı, haftalık grafikte yaklaşık %92 oranında yükseldi. FTX krizinin ardından sürekli ilgi gören TWT, sermaye girişinde bir artış kaydediyor.

TWT Neden Artıyor?

Token, FTX borsa krizi sonucu çoğu yatırımcının trading platformlarından uzaklaşmasıyla değer kazanmaya başladı. Bu unsur, FTX iflasının ardından yatırımcıların ayda 106 BTC gibi rekor bir oranda borsalardan Bitcoin (BTC) çektiğini gösteren kripto analiz platformu Glassnode’un on-chain verileriyle vurgulandı.

TWT Balina Akümülasyonu

Aynı zamanda TWT hala nispeten uygun fiyatlı olduğu için varlık, artan balina akümülasyonuna tanık oluyor. Santiment’in verilerine göre TWT’nin 1.000 TWT ile 10 milyon TWT arasında bakiyeye sahip adresler tarafından tutulan arz oranı, altcoin’in devam eden yükseliş trendinin ortasında yükseldi.

Binance, CZ

Ayrıca, Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun FTX iflasından sonra self-custody cüzdanları kullanmanın önemini vurgulamasının ardından Trust Wallet’a olan ilgi arttı.

Uzun vadede, çoğu borsanın rezerv kanıtı yayınladığı düşünüldüğünde TWT’nin performansını izlemek ilgi çekici olacaktır. Özellikle, rezerv kanıtı yayını, trader’lar arasında varlıklarını borsalarda tutma konusunda güven uyandırmayı amaçlamaktadır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Internet Computer (ICP) Nasıl Stake Edilir?

Polygon (MATIC) Kendi Boğa Koşusunu Yapabilir mi?