in

Trust Wallet Token Nasıl Eklenir veya Kaldırılır?

Trust

Trust Wallet, 30’dan fazla blok zinciri ve binlerce token desteklemektedir. 1.6k desteklediği varlıklardır. Ve diğer geliştiricilerin blok zincirlerini 549 ve token’larını 704 kaynak koduna eklemelerine izin verdiği için büyümeye devam ediyor. 

Cüzdanı ilk yüklediğinizde ana sayfada varsayılan olarak Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve BNB sunulacaktır. Ana cüzdanının sağ üst köşesindeki geçiş işaretine dokunmanız yeterlidir.

Trust Wallet

Desteklenen varlıklar listesine ilerleyin veya token için ad araması yapın. Ardından, token eklemek için geçiş düğmelerini kullanın.

Trust Wallet

Daha sonra yeni eklenen token’ı görmek için ana ekrana dönün.

Uygulamanın destekleyebileceği kelimenin tam anlamıyla binlerce token var. Ancak, bu token’lardan bazıları henüz veritabanına eklenmemiş olabilir. Token’ı bulamıyorsanız bu yazıya göz atarak nasıl ekleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Trust Wallet’tan Token Nasıl Kaldırılır?

Bazı kullanıcılar gizlilik tercih ederler. Bazen token bakiyesi zaten sıfırdır ve kullanıcılar cüzdanda görünmesini istemezler. Token’ı ana cüzdanınızdan gizleyebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken, ana cüzdan ekranının sağ üst köşesindeki geçiş işaretine dokunmak ve onları kapatmak.

Trust Wallet

Açtığınızda ise token’lar tekrardan ana cüzdanınızda görünecektir.

Kaynak: Trust Wallet

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz

MES tarafından yazıldı.

Ripple, Sürdürülebilirlik İçin 100 Milyon Dolar Tahsis Ediyor!

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 22 Mayıs 2022