in ,

Trust Wallet’ta Neden Satış Yapamıyorum?

trust wallet


Kripto para birimlerinizi Trust Wallet ile yönetmek her gün milyonlarca kripto kullanıcısının yaptığı bir işlemdir. Öncelikle doğrudan uygulama üzerinden satış yapamayacağınızı bilmelisiniz.

Trust Wallet uygulaması ile direkt satış mümkün olmadığı için kripto para biriminizin satışını gerçekleştirmek için diğer yolları denemelisiniz.

Kripto para biriminizi Trust Wallet üzerinden başka bir borsaya veya cüzdana gönderebilirsiniz. Bunun nasıl yapılacağı ile ilgili olarak detaylı yazımıza göz atabilirsiniz.

Trust Wallet

Uygulama, favori kripto para birimlerinizi saklamanıza olanak tanır. DApp tarayıcısında PancakeSwap gibi merkeziyetsiz borsaları kullanarak token’ları değiştirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bir token satın aldığınızda cüzdanınızda saklanır. Bu uygulamanın size satış imkanı sunduğu anlamına gelmez. Uygulama size satış değil saklama imkanı sunar bunu unutmayın.

Kripto para biriminizi satmak için Trust Wallet cüzdanınızdan kripto para gönderme işleminizi gerçekleştirmelisiniz. Daha sonra kripto para biriminizi aktarmış olduğunuz borsa aracılığı ile satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazıda borsa üzerinden nasıl satış yapacağınıza değineceğiniz.

  • Trust Wallet üzerinden kripto para birimini borsaya göndermek
  • Kripto para borsa hesabınıza gelen kripto para birimi için işlem çifti seçme
  • Seçilen işlem çiftinde kripto para birimi için seçilen miktarda işlemi onaylama
  • Satış işleminiz tamamlanmış olmalı

Satış yapacağınız kripto para borsasının hangisi olduğu fark etmeksizin işlemler aynı şekilde ilerleyecektir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

blockchain

Blockchain Teknolojisinin Sağlık Sektöründe Kullanımı

Sorare: Kart Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?