in , ,

Trust Wallet’ta BNB Nasıl Stake Edilir?

Trust Wallet’ta BNB kazanmak kripto kazanmanın en kolay yollarından biridir. Bunun için cüzdanınızda bulunan BNB’leri stake’lemeniz yeterlidir. Bu şekilde günlük ödüller ve %30 + APY kazanma şansınız olacaktır.

1. Trust Wallet uygulamasını indirin ve gerekli güncellemeleri yapın. (Android ve iOS için mevcuttur.)

2. İşlemi gerçekleştirebilmeniz için BNB satın almanız gerekir.

3. BNB sahibi olduktan sonra ana sayfada en üstte yer alan Finance (Finans) paneline tıklayın.

4. Burada BNB’yi seçtikten sonra More (Daha fazla seçenek) butonuna tıklayın. Açılan pencereden Stake’i seçin.

5. Stake’lemek istediğiniz BNB miktarını yazın ve kullanmak istediğiniz validatörü seçin. Bir sonraki adıma geçmek için Next (İleri) butonuna tıklayın.

6. İşleminizi tamamlamak için Send (Gönder) butonuna basın ve onaylayın.

İşleminiz bu kadar! Stake durumunuzu Stake Status kısmından takip edebilirsiniz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Başak Çetinbülüç tarafından yazıldı.

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisi. KoinSaati içerik yazarı.

ETH Balinalarının Portföyünde Neler Bulunuyor?

Kriptoya Yön Veren 5 İsim