in

Trust Wallet PancakeSwap’a Nasıl Bağlanır?

Trust

Kullandığınız işletim sistemi hangisi olursa olsun Trust Wallet’ınızı PancakeSwap’a bağlayabilirsiniz ancak gerçekleştirmeniz gereken işlemler iOS ve Android işletim sistemlerine göre farklılık gösterecektir. Bu yazımızda iki sistem için de Trust Wallet’ınızı PancakeSwap’a nasıl bağlayabileceğinizi anlatacağız.

Android

Android işletim sistemleri mevcut bir dApp (merkeziyetsiz uygulamalar) tarayıcısı bulundururlar, bu yüzden işlem daha kolaydır.

Trust Wallet uygulamasını açın ve ana sayfanın en altında yer alan dApps butonuna tıklayın. PancakeSwap dApp’ine erişmek için açılan sayfanın en üst kısmında yer alan arama çubuğuna PancakeSwap.finance yazıp aratın.

PancakeSwap’ın web sitesi açılacaktır. Sayfanın en üstünde yer alan Connect (Bağlan) butonuna tıklayın. Buradan Trust Wallet’ı seçin. Bazı durumlarda Trust Wallet direkt olarak görünmez, eğer durum böyleyse More (Daha Fazla Görüntüle) butonuna tıklayarak mevcut tüm cüzdanların bulunduğu listeyi görüntüleyebilirsiniz.

Son olarak, açılan onaylama sayfasında bir kez daha Connect (Bağlan) butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayın.

iOS

iOS işletim sistemi mevcut bir dApp tarayıcısı bulundurmaz, bu yüzden işlemler Android’ten farklıdır. İşlemlerinizi WalletConnect kullanarak gerçekleştirmeniz gerekir.

Mobil internet tarayıcınıza https://exchange.PancakeSwap.finance adresini girerek PancakeSwap ana sayfasına gidin.

Ana sayfanın en üstünde yer alan Connect (Bağlan) butonuna tıklayın.

Açılan sayfada WalletConnet seçeneğini bulun ve tıklayın. Buradan tercih ettiğiniz cüzdan olarak Trust Wallet’ı seçin.

Önünüze Trust Wallet uygulamasını başlatmak için bir onay sekmesi çıkacaktır. Open (Aç) butonuna basın. Açılan Trust Wallet uygulamanızda ise WalletConnect seçeneğini göreceksiniz.

İşleminizi tamamlamak için Connect (Bağlan) butonuna tıklayın.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Başak Çetinbülüç tarafından yazıldı.

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisi. KoinSaati içerik yazarı.

Espresso Systems, CAPE Testnet’i Arbitrum Üzerinde Başlattı

Access Protocol Airdrop’u Nasıl Alınır?