in

Trust Wallet, Binance Smart Chain’e (BSC) Nasıl Bağlanır?

trust wallet
Trust Wallet uygulaması, kayıt işlemi gerektirmeyen pratik bir mobil kripto cüzdanıdır. Binance Smart Chain’e Trust Wallet aracılığıyla nasıl erişileceğini öğrenmek kripto paralarla ve DeFi projeleriyle etkileşim kurmanın en kolay yollarından biridir. Trust Wallet’ı, Binance Smart Chain’e (BSC) nasıl bağlayacağımızı bu yazıda inceliyoruz. 
Trust Wallet’ı Binance Smart Chain’e (BSC) nasıl bağlayacağımızı anlatmadan önce cüzdanı telefonunuza kurmanız gerekir. Bu noktada gerekli adımları bu yazımızdan erişebilirsiniz. Şimdi detaylara geçebiliriz. Kurulumu tamamladıktan sonra aşağıda yer alan ekran karşınıza çıkacaktır. Sonrasında ekranın sağ üst köşesinde bulunan geçiş düğmesine dokunun.
Arama kısmından Smart Chain yazarak aratın.
BEP-20 ve BNB token’larını artık Smart Chain adresinize gönderilebilirsiniz. BEP-20 BNB’lerinizi yatırmak için Trust Wallet’ta Cüzdan sekmesini açın ve Smart Chain’e tıklayın.
Yatırma adresinizi görmek için Al tuşuna tıklayın. Sonrasında bu adresi kopyalayıp çekim yaptığınız cüzdana yapıştırabilir ya da QR kodunu taratabilirsiniz.
Trust Wallet‘ı yüklemenizin ardından cüzdanınızı merkeziyetsiz uygulamalara (DApp’lere) kolayca bağlayabilirsiniz. iOS, Android ve Google Play kullanıcıları uygulamaya rahatlıkla erişim sağlayabilir. Bununla birlikte Trust Wallet’a Ethereum, POA Network ve Callisto gibi birçok blok zinciri de bağlanabiliyor. Biz örnek olarak PancakeSwap’ı kullanacağız ancak süreç DeFi platformlarının büyük çoğunluğunda aynı şekildedir.
Trust Wallet Dapp tarayıcısını kullanıyorsanız PancakeSwap web sitesinde sağ üst köşede yer alan Bağlan tuşuna tıklayın. Cüzdanınızı PancakeSwap’a bağlamak için Trust Wallet’ı seçin.
Başarıyla bağlandığınızda cüzdan kimliğiniz sağ üst köşede görülecektir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Sui Testnet Wave 1 Yayında!

Sorare’de Kaleci Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler