içinde ,

Tron Kurucusu Justin Sun, FTX’i Satın Alabileceğini Söyledi

Tron’un kurucusu Justin Sun, FTX’in satın alınması konusunda olasılıkları değerlendiriyor. 

Tron’un kurucusu Justin Sun, verdiği bir röportajda ekibinin şu anda FTX’in potansiyel satın alınması konusunda durum tespiti üzerinde çalıştığını söyledi. Sun, FTX’i satın alma konusundaki amacının likidite krizini çözmek ve kripto endüstrisinde ortak hareket edilebildiğini göstermek olduğunu aktardı. Justin Sun ve Sam Bankman-Fried, FTX kullanıcılarının likiditeyi artırmak ve mevcut likidite sıkışıklığını geçici olarak çözmek için Tron token’ları konusunda bir anlaşmaya vardı.

Bilindiği üzere, FTX’in bir likidite sıkışıklığıyla karşı karşıya olduğunu açıklamasından ve yardım için Binance’le iletişime geçmesinin ardından kripto piyasası %10’un üzerinde düşüş yaşadı. Tam durum tespiti tamamlandıktan ve tüm durumlar değerlendirildikten sonra nihai bir kararın verileceğini söyleyen Justin Sun’ın öncelikli hedefi, piyasayı tekrar canlandırmak ve Tron yatırımcılarını olası bir zarardan korumak.

FTX cephesinde yaşanan son gelişmelere değinecek olursak Bahamalar Menkul Kıymetler Komisyonu, FTX’in yan kuruluşu FTX Digital Markets’ın varlıklarını dondurmaya karar verdi. Tron’un kurucusu Justin Sun, FTX krizin atlatmak için borsayla birlikte çalışacağını aktardı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Aleph Zero (AZERO) Uzun Vadeli İyi Bir Yatırım mı?

Polkadot Name System

Polkadot Name System Nedir?